Українська Русский English
 
 

Новини

Друга група українських лікарів відвідала Медичний центр Cedars-Sinai

17.08.2009, 18:04 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

З 3 по 14 серпня 2009 року група українських лікарів відвідала Медичний центр Cedars-Sinai (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США).

У візиті взяли участь лікарі-патологи Київської міської онкологічної лікарні Владислав Кропельницький та Катерина Пекур, лаборант Медико-генетичного центру національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Валентина Куракова та представник Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Тарас Ткачук.

Поїздка була організована Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього» та стала можливою завдяки підтримці Товариства допомоги Україні в Каліфорнії. Нагадаємо, у лютому 2007 року Товариство провело благодійний бал, під час якого зібрало кошти для стажування українських лікарів у рамках проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини. Візитові передувала низка телеконференцій, під час яких українські фахівці ознайомилися з можливостями Медичного центру та його здатністю підготувати програми навчання відповідно до вимог української сторони.

Під час перебування в Медичному центрі Cedars-Sinai українські фахівці ознайомились зі структурою цього лікувального закладу, організацією лікувально-діагностичного процесу, діяльністю деяких структурних підрозділів лікарні, зокрема – відділення патології, клініко-діагностичних лабораторій та медико-генетичної служби. Вкрай важливим було дізнатись про систему безперервної підготовки персоналу, організацію науково-дослідної роботи у закладі, а також ознайомитися з програмами, що впроваджуються для покращення показників діяльності Медичного центру, зокрема – зниження внутрішньолікарняної інфекції, покращення взаємодії між підрозділами та персоналом, створення максимально сприятливого середовища для перебування пацієнтів та умов праці персоналу. Кожен з українських фахівців отримав вузькоспеціалізовану інформацію у таких галузях, як патологія та молекулярна діагностика пухлин, цитогенетика, управління лікувальним закладом. Під час перебування у Медичному центрі українські медики мали вільний доступ до бібліотеки закладу та медичних інтернет-ресурсів.

Медичний центр Cedars-Sinai є одним із найстаріших та найбільших медичних закладів на Заході Сполучених Штатів Америки. Центр розрахований на 950 ліжок. Тут працюють понад 10 тисяч співробітників (у тому числі наукових), 2000 приватних лікарів, близько 2000 волонтерів та близько 350 молодих фахівців, які проходять стажування по понад 60 спеціальних програмах. Медичний центр приймає та обслуговує більш ніж 300 тисяч пацієнтів на рік та є одним з провідних світових науково-дослідницьких центрів.

Нагадаємо, перша група українських лікарів побувала на стажуванні у Медичному центрі Cedars-Sinai у листопаді 2008 року.

Звіти лікарів

Валентина Куракова («ОХМАТДИТ»)

Владислав Кропельницький (Київська міська онкологічна лікарня)

Катерина Пекур (Київська міська онкологічна лікарня)


Валентина Куракова («ОХМАТДИТ») [40 KB, .doc]
Владислав Кропельницький (Київська міська онкологічна лікарня) [39 KB, .doc]
Катерина Пекур (Київська міська онкологічна лікарня) [74 KB, .doc]


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: