Катерина Ющенко відвідає місце будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

26.08.2009, 10:57 Версія для друку

27 серпня 2009 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко відвідає місце будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього».

Захід відбудеться на території клінічної лікарні «Феофанія», початок о 12:00. У ньому також візьмуть участь:

• Ігор Тарасюк, Керівник Державного управління справами;
  • Василь Лазоришинець, заступник міністра охорони здоров’я України;
  • Анатолій Голубченко, перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації;
  • Андрій Нікончук, заступник генерального директора корпорації «Альтіс-Холдинг»;
  • Віра Павлюк, Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього»;
  • Олександр Максимчук, Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».

Акредитація за телефоном: 8 (050) 201-63-61. Контактна особа – Катерина Зоркіна. Прохання акредитуватися до 18:00 26 серпня 2009 року.

Просимо представників ЗМІ прибути на місце події 27 серпня об 11:30.

Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини, «Дитяча лікарня майбутнього» створюється як медичний заклад IV-го, найвищого рівня акредитації. Тут отримуватимуть допомогу важкохворі діти, хвороби яких сьогодні неможливо лікувати в Україні. Проект створення лікарні став найбільшим благодійним проектом в історії України.

Для будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини рішенням Київради від 19 лютого 2009 року виділено земельну ділянку в Голосіївському районі Києва. Інженерну підготовку земельної ділянки проводить корпорація «Альтіс-Холдинг».