Українська Русский English
 
 

Новини

Катерина Ющенко разом із представниками ЗМІ відвідала будівельний майданчик «Дитячої лікарні майбутнього»

27.08.2009, 16:11 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

27 серпня 2009 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», Голова Опікунської ради благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього» пані Катерина Ющенко разом із журналістами відвідала місце будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

У заході також взяли участь Керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк, заступник міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець, перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко, заступник Генерального директора корпорації «Альтіс-Холдинг» Андрій Нікончук, Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк, Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, представники Генерального проектувальника і підрядника Центру, Клінічної лікарні «Феофанія», Державної астрономічної обсерваторії, Державного управління справами, фондів «Дитяча Лікарня майбутнього» і «Україна 3000».

Як повідомлялося, рішенням Київради від 19 лютого 2009 року для будівництва Центру виділено земельну ділянку в Голосіївському районі Києва, поблизу Клінічної лікарні «Феофанія». Інженерну підготовку земельної ділянки проводить корпорація «Альтіс-Холдинг».

У супроводі представників «Альтіс-Холдингу» – заступника Генерального директора Андрія Нікончука, керівника проекту Віталія Паладія та начальника дільниці Дмитра Шитікова – гості оглянули будівельний майданчик. Наразі на майданчику тривають підготовчі роботи: проходять геодезичні та геологорозвідувальні вишукування, облаштовуються тимчасові мережі, розпочато земляні роботи.

Пані Катерина разом із представниками ЗМІ оглянула штаб будівництва, ознайомилася з інформаційними планшетами архітектурного проекту Центру, проектом виконання робіт і графіком виконання підготовчих робіт.

«Я рада бачити, що створення «Дитячої лікарні майбутнього» просувається і вже вийшло на етап будівництва, – сказала Катерина Ющенко. – Ми маємо прекрасний проект, і тепер він втілюється в реальність». «Ми зробимо все, щоб ця лікарня була якнайшвидше збудована, – підкреслила вона, – щоб наші діти не шукали гроші на лікування за кордоном, а могли отримувати допомогу дома, в Україні».

Пані Катерина нагадала, що архітектурний проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини увійшов у трійку фіналістів міжнародної премії компанії Bentley Systems «Be Inspired» в категорії «Інновації в генеруючому дизайні».

Катерина Ющенко запросила журналістів здійснювати регулярні спільні відвідання будівельного майданчика Центру з метою громадського контролю за процесом будівництва.

Голова Правління Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк розповіла про архітектурний проект Центру і процес відбору Генерального підрядника. Нагадаємо, у липні 2009 року відібрано Генерального підрядника для виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та будівництва «нульового» циклу Центру, яким стала корпорація «Альтіс-Холдинг».

Ігор Тарасюк нагадав, що розпорядженням Керівника Державного управління справами створена юридична особа «Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини». «Вже розпочато будівельні роботи, кожного дня тут будуть відбуватися зміни, – сказав він. – І ми хочемо, щоб, поки триватиме будівництво, був підготовлений колектив фахівців, які працюватимуть у цій лікарні».

«Реалізуючи цей проект, ми розуміємо свою величезну відповідальність перед суспільством», – сказав Андрій Нікончук, додавши, що це складний, експериментальний, але водночас дуже цікавий об’єкт. Пан Нікончук повідомив, що проведення підготовчих робіт триватиме півроку. «У нас є сили, є досвід, і, найголовніше, є величезне бажання реалізувати цей проект, – підкреслив він. – І ми переконані, що всі роботи будуть виконані у визначений термін і з європейською якістю».

Василь Лазоришинець повідомив, що Міністерство охорони здоров’я України бере активну участь у проекті. Так, фахівці Міністерства підготували медичне завдання Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Пан Лазоришинець окреслив коло проблем у сфері охорони здоров’я, вирішенню яких посприяє «Дитяча лікарня майбутнього». Зокрема, цей заклад може стати базою для створення реєстру донорів кісткового мозку, якого в Україні наразі не існує. Від імені МОЗ Василь Лазоришинець пообіцяв докладати всі зусилля, щоб забезпечити лікарні висококласних фахівців.

Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини, «Дитяча лікарня майбутнього» створюється як медичний заклад IV-го, найвищого рівня акредитації. Тут отримуватимуть допомогу важкохворі діти, хвороби яких сьогодні неможливо лікувати в Україні. Проект створення лікарні став найбільшим благодійним проектом в історії України.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: