Українська Русский English
 
 

Новини

Відбулися планові засідання щодо розробки проектно-кошторисної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

07.09.2009, 18:57 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

2-5 вересня 2009 року відбулася низка планових засідань щодо розробки проектно-кошторисної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини за участі представників головного проектанта – консорціуму BDP, Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» та генерального підрядника – корпорації «Альтіс-Холдинг».

В ході засідань були обговорені питання розробки конструктивних схем, інженерії та планувальних рішень Центру. За допомогою представників компанії ELEKTA, яка виграла конкурс на постачання лінійних прискорювачів у радіологічне відділення Центру, внесено останні корективи до проектних рішень цього відділення та бункера, в якому будуть розміщені лінійні прискорювачі.

Одним з результатів зустрічей стала розробка детального плану медичних приміщень. Цей документ, який містить понад 700 сторінок, необхідний для завершення проектної документації стадії «Проект» та проведення комплексної державної експертизи проекту Центру. Згідно з ним, Центр матиме 150 різних приміщень медичного призначення, до кожного з яких розроблено перелік обладнання, кількості медперсоналу, рекомендації щодо систем кондиціонування, освітлення, шумоізоляції, пожежогасіння. Окрім цього, запропоновано перелік матеріалів для спорудження стін, підлоги, дверей, вікон тощо.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: