Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (5–9 жовтня 2009 року)

09.10.2009, 16:59 Версія для друку

Міністерство охорони здоров’я України, Київська державна адміністрація, Державний департамент пожежної безпеки МНС України, Державне управління справами, Клінічна лікарня «Феофанія» та БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» погодили Програму експериментального будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та Індивідуальні технічні вимоги для проектування Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Наступним етапом стане затвердження вищезазначених документів міністром регіонального розвитку та будівництва України.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!