Проект «Дитячої лікарні майбутнього» презентовано на Саміті з розвитку інфраструктури охорони здоров’я Росії та СНД – 2009

18.12.2009, 12:07 Версія для друку

15 та 16 грудня 2009 року у Москві проходив Саміт з розвитку інфраструктури Росії та СНД, організований Конференцією Євроконвенту (The European Finance Convention) спільно з Корпорацією Закордонних Приватних Інвестицій OPIC та Міжнародною фінансовою Корпорацією IFC.

Основними темами дводенного Саміту були: фінансування проектів в сфері охорони здоров’я, роль прямих інвестувань, банків та міжнародних фінансових інституцій, приклади успішних реалізацій медичних проектів та інноваційні рішення у сфері охорони здоров’я.

На Саміті були присутні представники державних, приватних, медичних, банківських, страхових та інших структур Росії, України, Казахстану, Угорщини, США, Німеччини і Польщі. Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» представляла Інна Голованчук, член Правління Фонду.

Робота Саміту була побудована таким чином, що наприкінці кожної сесії учасники заходів мали можливість поставити запитання до доповідачів або висловити свою думку щодо теми докладу.

Презентація проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини викликала велике зацікавлення з боку учасників Саміту. Коментуючи її, виступаючі неодноразово зазначали, що проект «Дитячої лікарні майбутнього» є наймасштабнішим дитячим медичним проектом у Східній Європі.

На Саміті було досягнуто низку домовленостей щодо співпраці в рамках створення «Дитячої лікарні майбутнього» та узгоджено дати приїздів зацікавлених організацій в Україну для більш детального ознайомлення з проектом.