Проект створення «Дитячої лікарні майбутнього» презентовано в Об’єднаних Арабських Еміратах

25.12.2009, 18:31 Версія для друку

З 19 по 21 грудня 2009 року Голова правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк, член Наглядової Ради Фонду Олександр Максимчук та директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін відвідали з робочою поїздкою Об’єднані Арабські Емірати.

Метою поїздки було проведення презентації медичних проектів України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та проекту з реабілітації дітей з ДЦП «Арабатська стрілка».

Ці проекти, зокрема, були презентовані Кровному Принцу Абу-Дабі та Головнокомандуючому збройних сил ОАЕ Мухаммеду бін Заєду Аль Нах’ян.

Результатом поїздки стали ґрунтовні домовленості про поглиблення співпраці у представлених проектах. В рамках цього було узгоджено приїзд представників Об’єднаних Арабських Еміратів до України вже на початку наступного року для більш детального ознайомлення з медичними проектами України.