Українська Русский English
 
 

Новини

Заява МБФ «Україна 3000» та БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» до потенційних покупців корпоративних прав Корпорації «ІСД»

14.01.2010, 10:40 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

Олександру Катуніну,
керівництву Корпорації «Індустріальний Союз Донбасу»,
засобам масової інформації,
усім зацікавленим

Заява

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» даною заявою повідомляють потенційних покупців корпоративних прав Корпорації «Індустріальний Союз Донбасу» про наявність додаткових фінансових обтяжень, що існують по відношенню до даного активу.

Звернутися з цією заявою нас змусила інформація, розміщена у ЗМІ, в тому числі таких, як «Financial Times», про купівлю 50% + 2 акцій української Корпорації «Індустріальний Союз Донбасу».

Згідно інформації, якою ми володіємо, при проведенні процедури дью ділідженсу цього активу не було враховано зобов’язання Корпорації «ІСД» у розмірі 15 мільйонів доларів перед БФ «Дитяча Лікарня майбутнього». Про готовність фінансувати будівництво лабораторного корпусу майбутньої лікарні було публічно повідомлено під час проведення у грудні 2006 року Всеукраїнського благодійного телемарафону «Дитяча лікарня майбутнього». Ці зобов’язання в липні 2008 року також було підтверджено листом за підписом Голови ради директорів Корпорації «Індустріальний Союз Донбасу» Сергія Тарути.

Дотримуючись принципів прозорості та справедливості, ми не можемо не повідомити потенційному покупцеві про дані обставини.

На даному етапі проекту решта благодійників виконали взяті зобов’язання в повному обсязі або підтвердили процедуру платежів договірними відносинами. Серед них – Рінат Ахметов, президент Благодійного фонду «Розвиток України», Вадим Новінський, президент компанії «Смарт-Холдинг», Віктор Пінчук, керівник Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», народний депутат Борис Колесніков, меценат Джеймс Темертей, цей перелік не є вичерпним.

Усі роботи ведуться відповідно до рішення Опікунської ради благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього». Архітектурний проект лікарні було розроблено французько-британським консорціумом BDP. Цей проект отримав найвищі оцінки в архітектурних колах та був визнаний одним з найкращих в світі. У 2009 році Київрада виділила для будівництва лікарні земельну ділянку, де проведено усі вишукувальні роботи – геологічні, гідрогеологічні, геодезичні та багато інших. Було отримано всі дозволи, що необхідні для початку будівництва. Наразі проект передано для проведення комплексної державної експертизи, після завершення якої розпочнуться будівельні роботи. Всі гроші, які були зібрані, знаходяться на депозитному рахунку у державному «Укрексімбанку».

МБФ «Україна 3000» та БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» повідомляють про те що вони будуть захищати свої інтереси та інтереси інших благодійників усіма існуючими законними шляхами. Проте ми залишаємось відкриті до співпраці.

Голова правління
МБФ «Україна 3000»
Максимчук О.В.
Голова правління
БФ «Дитяча Лікарня майбутнього»
Павлюк В.П.

 

Дивіться фрагмент телемарафону, під час якого озвучено намір Корпорації «Індустріальний Союз Донбасу»

 


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: