За сприяння Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» двоє фахівців лікарні «ОХМАТДИТ» проходять стажування у Сполучених Штатах Америки

12.02.2010, 18:18 Версія для друку

11 лютого 2010 року за сприяння Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» двоє лікарів української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» вирушили на стажування до Сполучених Штатів Америки.

Співробітники лабораторії з діагностики онкогематологічних захворювань лікарні «ОХМАТДИТ» – завідувач лабораторії Олена Кремінська та лікар-лаборант Тамара Смоленська – пройдуть двотижневе фахове стажування у Cedars Sinai Medical Center, Каліфорнія, США.

Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» і Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» давно і плідно співпрацюють з лікарнею «ОХМАТДИТ».

У минулі роки за підтримки Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» двоє фахівців лікарні – завідувач Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Світлана Донська та лаборант лабораторії медичної генетики київського медико-генетичного центру Валентина Куракова – пройшли стажування у Cedars Sinai Medical Center.

Окрім цього, Центр дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні «ОХМАТДИТ» є учасником програми Фонду «Україна 3000» «Від лікарні до лікарні». Програма реалізується з 2005 року, її учасниками є 26 дитячих лікарень в усіх областях України. За роки існування програми Фонд «Україна 3000» разом із партнерами передав дитячим лікарням благодійну допомогу на загальну суму близько 24 мільйони гривень.

У рамках цієї програми лікарня «ОХМАТДИТ» отримала допомогу на суму понад 900 тисяч гривень у вигляді медичного обладнання (інфузомати, біологічно безпечний ламінарний кабінет, сумки для надання невідкладної допомоги, енцефалографічна система для немовлят, електрокардіограф, монітор тощо), а також медикаменти, іграшки, книжки.

Також лікарня «ОХМАТДИТ» є учасником програми «Мрії здійснюються», започаткованої Фондом «Україна 3000» у кінці 2008 року. За цей час були здійснені мрії 50 маленьких пацієнтів лікарні, загальна сума допомоги склала 80 тисяч гривень.

Звіт лікарів про стажування [30 KB, .rtf]