Українська Русский English
 
 

Новини

Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» і Міжнародний жіночий клуб Києва передали ІПАГу біохімічний аналізатор
28.10.2015
Вже кілька місяців у лабораторному комплексі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України успішно працює сучасне медичне обладнання – автоматичний біохімічний аналізатор. Його встановлення стало можливим завдяки допомозі Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та Міжнародного жіночого клубу Києва.
31 жовтня у Медичному Центрі NOVO проведе прийом головний позаштатний дитячий ендокринолог України
05.10.2015
Наталія Зелінська надалі свої особисті прийоми пацієнтів буде проводити в Медичному центрі NOVO щомісяця. Наступний – 31 жовтня.
Наталія Зелінська провела особистий прийом пацієнтів у центрі NOVO
20.09.2015
19 вересня в Медичному центрі NOVO відбувся прийом пацієнтів, які мають такі розлади здоров’я, як цукровий діабет, патологію щитовидної залози, порушення росту чи статевого розвитку, надмірну масу тіла.
NOVO – офіційний медичний партнер ФК «Карпати» (Львів)
18.07.2015
ФК «Карпати» уклав договір з новим офіційним медичним партнером клубу – Центром медичних інновацій NOVO (Медичний Центр NOVO). У рамках цього партнерства логотип NOVO з’явиться на футболках гравців (на лівому плечі).
В NOVO обстежились діти з дитбудинків сімейного типу
19.06.2015
В рамках програм благодійності в Медичному Центрі NOVO червень розпочався з великого числа маленьких пацієнтів.
20.05.2015
Пропонуємо вашій увазі фінансовий звіт Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» за 2006-2014 роки.
Фонд «Україна 3000» і Товариство допомоги Україні в Каліфорнії передали медичне обладнання Інституту педіатрії, акушерства і гінекології
07.05.2015
Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» і Товариство допомоги Україні в Каліфорнії (California Association to Aid Ukraine, CAAU) продовжують співпрацю, яка триває вже понад вісім років.
Медичний центр NOVO відвідали французькі благодійники
18.02.2015
17 лютого до Медичного центру NOVO завітала делегація французької гуманітарної асоціації – Association les Joyeux Petits Souliers.
У Медичному центрі NOVO побував директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін
12.12.2014
Володимир Козявкін, який є членом Експертної ради Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій», обговорив із керівництвом Центру шляхи поглиблення співпраці між двома установами. Нещодавно
Відбулася урочиста церемонія відкриття Центру NOVO
12.11.2014
Відтепер жителі Західних областей України, які мають потребу у високоточній медичній діагностиці, мають можливість зробити обстеження, не вирушаючи у далекі подорожі. У Львові на базі міської комунальної дитячої клінічної лікарні розпочав роботу Медичний центр NOVO – надсучасний діагностичний заклад, який надає послуги на обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні ще не було.
11 листопада – урочисте відкриття надсучасного діагностичного центру при Львівській міській дитячій лікарні
07.11.2014
11 листопада 2014 року о 12:30 у Львові на базі Міської комунальної дитячої клінічної лікарні (вул. Пилипа Орлика, 4) відбудеться урочиста церемонія відкриття Медичного центру NOVO – унікального діагностичного центру, де пацієнти отримують змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні немає.
Медичний центр NOVO розпочав роботу
29.10.2014
Після освячення Центру, яке провели священнослужителі Володимир Мущич (Голова комісії у справах охорони здоров’я Львівської архієпархії Української греко-католицької церкви) та Дмитро Грайник (медичний капелан), відбулася невеличка церемонія, присвячена відкриттю.
Один з найбільших благодійників «Дитячої лікарні майбутнього» Джеймс Темертей відвідав центр NOVO
28.10.2014
У 2007 році Костянтин (Джеймс) Ількович Темертей пожертвував Благодійному фонду «Дитяча лікарня майбутнього» 1 мільйон доларів США.
На базі Центру NOVO пройшов семінар «Практика державно-приватного партнерства у медичному закладі»
27.10.2014
Учасники семінару, кількість котрих складала понад 70 чоловік, отримали вичерпну інформацію про діяльність Центру та алгоритм співпраці, наявність благодійних програм у пакеті послуг. Вони відмітили можливість проведення якісних високоточних діагностичних досліджень, результати яких допоможуть встановити точний діагноз та обрати ефективний спосіб лікування як дорослих, так зовсім юних пацієнтів.
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» відкриває у Львові надсучасний діагностичний центр
15.10.2014
6 листопада 2014 року у Львові у приміщенні Міської комунальної дитячої клінічної лікарні розпочне роботу новий медичний центр NOVO. У цьому закладі пацієнти отримають змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на новому обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні немає.
17.04.2014
Пропонуємо вашій увазі фінансовий звіт Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» за 2006-2013 роки.
21.03.2014
Якщо Уряд прийме відповідні рішення, в українську інфраструктуру охорони здоров’я прийдуть величезні іноземні інвестиції. Про це 20 березня 2014 року під час брифінгу тему «Українська медицина – початок відродження» заявив Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій.
20.01.2014
Під час наради було обговорено питання ефективності використання обладнання, переданого Фондом у використання Інституту.
Керівники фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» зустрілися з представниками Програми розвитку державно-приватного партнерства USAID
14.11.2013
Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, пов’язаних із впровадженням в Україні такої форми співпраці, як державно-приватне партнерство. Це засноване на довгостроковому договорі співробітництво між організацією публічного сектору (наприклад, органом місцевого самоврядування чи центральним органом виконавчої влади) та приватною компанією чи підприємцем щодо надання державних послуг та покращення інфраструктури. Головне завдання Програми розвитку державно-приватного партнерства і полягає у допомозі в створенні в Україні середовища, сприятливого для державно-приватного партнерства.
Рубен Квінтеро: «Будь-які стани плода і їх корекція не повинні негативно вплинути на організм матері»
04.11.2013
Лекція професора Квінтеро, яка називалася «Фетальна терапія і хірургія», пройшла 4 листопада 2013 року в актовій залі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України. Вона зібрала велику кількість слухачів, серед яких були не тільки лікарі ІПАГ, а й медики з клінік та медичних інститутів з різних куточків України.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: