24.04.2009
На порядок денний виносилися два основних питання – щодо стану реалізації проекту та подальших кроків на майбутнє.
24.04.2009
Журнал «Український тиждень» у №15 (76), за 17-23 квітня 2009 року опублікував матеріал, присвячений створенню Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього». Свій коментар до матеріалу надала Голова Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Віра Павлюк. Публікуємо повний текст коментарю, який був значно скорочений редакцією «Українського тижня».
Відбулось чергове робоче засідання представників Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та консорціуму BDP
16.04.2009
Сторони обговорили питання готовності матеріалів стадії «Проект» до засідання містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.
20.03.2009
Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!
20.03.2009
20 березня 2009 року у приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» відбулася підсумкова зустріч представників Фонду із відомими американськими медичними фахівцями – головним лікарем Дитячої лікарні міста Піттсбург Роджером Оксендейлом та видатним щелепно-лицевим хірургом Деніелом Пітучем.
Катерина Ющенко зустрілася з відомими медичними фахівцями зі Сполучених Штатів Америки
17.03.2009
Учасники зустрічі домовилися поглиблювати співпрацю по створенню Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини. З цією метою американські фахівці протягом наступних трьох днів візьмуть участь у низці заходів, спрямованих на більш детальне знайомство з медичною галуззю України, а саме – у сфері педіатрії та акушерства.
13.03.2009
Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини!
06.03.2009
Згідно із задекларованим 19 лютого 2009 року зобов’язанням щодо інформування суспільства про стан виконання проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього», надаємо стислу інформацію щодо перебігу подій станом на 6 березня 2009 року.
06.03.2009
Учасники зустрічі детально розглянули питання пожежної концепції, поверхових планів медичної платформи, інженерного забезпечення, конструктивних рішень, атріумних конструкцій.
03.03.2009
Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» прийняло рішення про переведення частини коштів з АКБ «Трансбанк» з метою диверсифікації ризиків, пов’язаних із загальними кризовими явищами у банківській системі. Такі дії є розповсюдженою практикою забезпечення ліквідності активів.
27.02.2009
Згідно із задекларованим 19 лютого 2009 року зобов’язанням щодо інформування суспільства про стан виконання проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього», надаємо стислу інформацію щодо перебігу подій станом на 27 лютого 2009 року.
Проведене винесення меж земельної ділянки під розміщення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини на місцевості
27.02.2009
Згідно з українським законодавством, винесення меж є необхідною умовою для отримання акту права постійного користування земельною ділянкою.
25.02.2009
Нагадаємо, Київська міська рада ухвалила рішення про надання лікарні «Феофанія» земельної ділянки площею 10,77 гектарів для будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини 19 лютого 2009 року.
20.02.2009
Ми дякуємо Благодійному фонду «Розвиток України» за співпрацю і допомогу та приносимо свої вибачення за це прикре непорозуміння.
19.02.2009
Як передає УНІАН, за це рішення проголосувало 102 депутати Київради із 120. Відповідне рішення було ухвалено на виконання указу Президента від 6 грудня 2005 року та постанови Кабінету міністрів від 25 травня 2006 року.
Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» проінформував громадськість про хід реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини
19.02.2009
В прес-центрі «Український час», що в столичному «Українському домі», пройшла прес-конференція на тему «Стан реалізації проекту зі створення та будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини – «Дитячої лікарні майбутнього»: успіхи та проблеми».