17.02.2009
Захід проводять Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього», Державне управління справами і Міністерство охорони здоров’я України.
Відбулася чергова нарада щодо розробки проектно-кошторисної документації «Дитячої лікарні майбутнього»
12.02.2009
10-11 лютого 2009 року в Києві пройшла чергова робоча нарада з головним проектантом Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – консорціумом BDP.
Фонд «Україна 3000» провів конференцію «Дитяча лікарня – крок у майбутнє»
19.12.2008
Про реалізацію проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини розповів Голова Наглядової ради Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Андрій Мирошніченко.
Група українських лікарів відвідала Медичний центр Cedars-Sinai
26.11.2008
Поїздка була організована Благодійним фондом «Дитяча Лікарня майбутнього» та стала можливою завдяки підтримці Товариства допомоги Україні в Каліфорнії, яке зібрало кошти для стажування українських лікарів у рамках проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини. Візитові передувала низка телеконференцій, під час яких було вивчено можливості Медичного центру, готовність підготувати програми навчання у відповідності до вимог української сторони, та узгоджено план стажування.
Компанія «Elekta» передала Фонду «Україна 3000» систему для малоінвазивної нейрохірургії
02.10.2008
Переможець конкурсу на відбір постачальника медичного обладнання в радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини продовжує благодійну діяльність, спрямовану на покращення здоров’я громадян України.
03.09.2008
Нагадаємо, конкурс проектів для створення Парку сучасного мистецтва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього» був оголошений 13 вересня 2007 року. І етап конкурсу завершився 1 березня 2008 року.
25.07.2008
У документі викладено, що основний Договір на придбання та комплексне оснащення медичним обладнанням радіо-лікувального відділу радіологічного комплексу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини буде укладено між Фондом та уповноваженою особою Компанії – юридичною особою-резидентом України (ТОВ «Київспецресурс») впродовж 80 днів із дня укладання Попереднього договору.
Українські фахівці, які працюватимуть в «Дитячій лікарні майбутнього», пройдуть курс короткотермінового навчання у Медичному центрі Cedars Sinai
01.07.2008
Темою конференції було обговорення планів підготовки українських фахівців для Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього». Зокрема, йшлося про поїздку на 1-3-тижневе інтенсивне стажування «мультидисциплінарної команди», яку складуть фахівці у галузях онкогематології, неонатології, акушерства, інтенсивної терапії та менеджменту лікарні. По кожному з напрямів українські фахівці підготували перелік питань, які, на їх думку, необхідно включити до програми стажування.
10.06.2008
Переможцем конкурсу стала компанія «ELEKTA» (уповноважена юридична особа – резидент України – ТОВ «Київспецресурс»). Ціна контракту на постачання медичного обладнання – 9 988 000 доларів США.
10.06.2008
Також під час прес-конференції Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук озвучив заяву щодо спроб перешкоджання реалізації благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього».
23.05.2008
Конференція пройшла дуже жваво, доповідачі відповіли на велику кількість запитань, а після доповідей відбулася дискусія та нагородження найактивніших учасників.
21.05.2008
Участь у симпозіумі дала змогу оцінити сучасний стан перинатальної допомоги в Україні, врахувати проблеми та досягнення під час створення перинатального центру у Всеукраїнському центрі охорони здоров’я матері та дитини, «Дитячій лікарні майбутнього».
20.05.2008
19 травня 2008 року Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» офіційно отримав рішення Архітектурно-містобудівної ради Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.
24.04.2008
У документі викладено основні положення співпраці між Благодійним фондом «Дитяча Лікарня майбутнього» та компанією GE Healthcare International у реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього».
Українських фахівців для роботи в «Дитячій лікарні майбутнього» готуватимуть у Медичному центрі Cedars Sinai
11.04.2008
Темою конференції було обговорення пілотної моделі Програми міжнародного співробітництва у галузі охорони здоров’я, що була представлена спеціалістами центру Cedars Sinai. Учасниками було визначено основні аспекти моделі, завдання, очікувані результати від співробітництва.
07.04.2008
Фірма «Грищенко і Партнери» є офіційним юридичним партнером БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» та МБФ «Україна 3000».
28.03.2008
Адвокатська компанія надала безоплатну юридичну допомогу в проведенні цінової експертизи зовнішньоекономічного договору про надання послуг з розробки проектно-кошторисної документації, укладеного між Фондом та компанією Building Design Partnership Ltd – Генеральним проектувальником Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.
04.03.2008
На конкурс було подано 13 індивідуальних та групових проектів учасників різних вікових категорій. Найбільшу активність виявили молоді художники з Києва та Львова, які представили як проекти окремих об’єктів, так і проекти комплексного оформлення парку.