Українська Русский English
 
 

Новини

04.03.2008
Описані в доповідях технології не мають аналогів в світі. Вони можуть суттєво підвищити рівень якості клінічного використання радіохірургічних комплексів та в декілька разів збільшити швидкість радіохірургічного втручання. Це значно збільшує пропускну спроможність лікувального закладу.
Фонд «Україна 3000» та Школа медицини Університету Еморі домовилися про співпрацю
21.02.2008
Сторони домовилися про створення спеціальних програм навчання у сфері адміністрування медичних закладів, зокрема – магістерських програм, а також про навчання українських лікарів на базі Університету по програмі «Дитяча лікарня майбутнього».
20.02.2008
Віра Павлюк та Василь Лазоришинець оглянули один з навчальних центрів Університету, де майбутні лікарі мають можливість відпрацьовувати практичні навички з діагностики та надання невідкладної допомоги. У центрі на спеціальному обладнанні моделюються реальні патологічні стани, по яких студенти повинні прийняти правильні медичні рішення.
Представники Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» відвідали у Берліні дитячу лікарню «Домінікус»
13.02.2008
Візит відбувся у рамках програми ознайомлення з найсучаснішими технологіями будівництва лікарень. Клініка «Домінікус» побудована за так званим модульним методом, який дозволяє за короткий термін змонтувати лікарню з урахуванням її медичного завдання та архітектурного проекту.
07.02.2008
Коментуючи ухвалу Ескізного проекту, Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко зазначила, що ця подія знаменує успішне завершення важливого етапу на шляху створення Дитячої лікарні майбутнього. «Ми сподіваємося що швидко пройдемо всі наступні етапи і незабаром розпочнемо будівництво лікарні, на яке з нетерпінням чекає вся країна», – підкреслила вона.
01.02.2008
Особливу увагу представники фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» приділяли роботі та оснащенню радіологічних департаментів. Також були обговорені питання щодо проектування та оснащення радіологічного блоку Всеукраїнського Центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього».
28.01.2008
Нагадаємо, багаторівневий конкурс на створення об’єктів для Парку сучасного мистецтва, що буде розташовано на території Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, «Дитячої лікарні майбутнього», було оголошено 13 вересня 2007 року.
Пані Катерина Ющенко взяла участь у круглому столі, присвяченому питанням філантропії, який відбувся у рамках Світового економічного форуму в Давосі
24.01.2008
Під час круглого столу були обговорені питання ефективності благодійної діяльності, стану благодійності та філантропії у країнах, що розвиваються, взаємодії державних інституцій та благодійних організацій, а також співпраці благодійних організацій з медіа та бізнесом.
26.12.2007
Нагадаємо, про намір підтримати проект будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього» Олександр Ярославський заявив під час Всеукраїнського телевізійного марафону «Дитяча лікарня майбутнього», який відбувся 16 грудня 2006 року.
19.12.2007
Під час заходу його учасники офіційно оголосили про початок співпраці та розповіли про основні шляхи майбутнього співробітництва. Свій внесок у справу відродження традицій благодійництва в Україні провідні українські юридичні компанії – юридична і патентна фірма «Грищенко і Партнери», адвокатська компанія «Гвоздій та Оберкович» та юридична фірма «Магістр & Партнери» – вбачають в наданні дієвої підтримки Фондам «Україна 3000» та «Дитяча Лікарня майбутнього». Вони зголосилися забезпечити юридичну підтримку діяльності згаданих Фондів на умовах Pro bono (безкоштовно). Це загальноприйнятий у світі формат, по якому співпрацюють юридичні організації та благодійні фонди.
05.12.2007
Нагадаємо, під час Всеукраїнського телевізійного марафону «Дитяча лікарня майбутнього», який відбувся 16 грудня 2006 року, ВАТ «Запоріжсталь» взяло на себе зобов’язання зробити благодійний внесок на створення та будівництво Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього у розмірі 5 мільйонів гривень.
30.11.2007
Під час наради було проведено ряд робочих груп з визначення оптимального варіанту вирішення проблем, пов’язаних із створенням для дітей і підлітків умов для реалізації свого потенціалу щодо здоров’я та розвитку, а також зменшенням рівня захворюваності та смертності.
Підписано Меморандум про співробітництво між Фондом «Дитяча Лікарня майбутнього» та ТзОВ «Київський науково-клінічний медичний центр»
30.11.2007
З боку Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» документ підписала Голова правління Віра Павлюк, з боку Київського науково-клінічного медичного центру – директор Анатолій Бабушкін.
13.11.2007
Захід зібрав близько 150 лікарів усіх спеціальностей, керівників закладів охорони здоров’я та їх підрозділів, спеціалістів з інформаційних технологій, а також усіх зацікавлених в розвитку і поширенні застосування телемедицини з країн Європи, Азії та Америки.
11.11.2007
Гроші, зібрані на цьому «музичному вшановуванні України та її народу», призначені для спільного проекту Каліфорнійської асоціації допомоги Україні і Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000». Дві ці впливові організації об’єднали зусилля, аби допомогти підготувати кваліфікованих лікарів для «Дитячої лікарні майбутнього» в Києві.
01.11.2007
Наразі загальна сума коштів благодійної допомоги, яка надійшла від ЗАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», становить 11 362 500 гривень.
26.10.2007
Загальна сума благодійної допомоги ЗАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ» на підтримку проекту будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього, згідно договору пожертви, становить 4 мільйони доларів США, що, за встановленим Національним банком України офіційним курсом гривні до долару США на сьогоднішній день, складає 20 мільйонів 200 тисяч гривень.
24.10.2007
П’ятнадцять відсотків отриманих з продажу квитків коштів організатори заходу пожертвували на проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього.
19.09.2007
Учасниками конкурсу можуть стати художники, скульптори, дизайнери, архітектори або студенти відповідних художніх закладів, а також мистецькі спілки та об’єднання, небайдужі до стану сучасного мистецтва, одержимі потребою творчого самовиразу, переповнені блискучими, оригінальними, надзвичайними ідеями та готові до конструктивної взаємодії.
19.09.2007
Питання, які обговорювалися під час конференції, є дуже важливими з огляду на перспективи використання IT-розробок у Всеукраїнському центрі охорони здоров’я матері і дитини – Дитячій лікарні майбутнього, зокрема, впровадження у закладі телемедицини.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: