На території Дитячої лікарні майбутнього облаштують парк сучасного мистецтва
13.09.2007
Пані Катерина наголосила, що створення парку сучасного мистецтва на території Дитячої лікарні майбутнього також має на меті підтримку молодих українських митців та дизайнерів.
Благодійний футбольний матч «Подаруй своє серце дітям» завершився перемогою українців
05.09.2007
Від імені учасників італійської збірної Джанні Моранді передав на створення Дитячої лікарні майбутнього 50 тисяч євро.
Катерина Ющенко взяла участь у прес-конференціє, присвяченій проведенню благодійного футбольного матчу «Подаруй своє серце дітям»
03.09.2007
Кошти, зібрані під час матчу, будуть направлені Благодійному фонду «Україна 3000» на реалізацію проекту «Дитяча лікарня майбутнього» та на благодійні проекти Фонду Андрія Шевченка.
01.09.2007
Під час зустрічей було детально розглянуто орієнтовне розміщення відділень та службових приміщень майбутньої лікарні. Присутні на зустрічах лікарі висловили пропозиції на основі власного практичного досвіду. Всі пропозиції будуть враховані у роботі спеціалістів компанії Bdpgroupe6.
Визначено Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього
27.07.2007
Завершився конкурс на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього, який оголосив Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього». Конкурс мав на меті шляхом безпрецедентної в Україні процедури визначити компанію, яка розробить Генеральний проект Дитячої лікарні майбутнього.
27.07.2007
Протягом найближчого часу сторони узгодять умови подальшої співпраці та укладуть відповідний договір.
26.07.2007
Конференція має розглянути фінансову частину пропозицій, рекомендованих Конкурсним комітетом, за критеріями ціни, умов платежу, термінів виконання робіт, ділової репутації компанії.
26.07.2007
Отже, за результатами голосування Конкурсний комітет відібрав два найкращі проекти. Вони набрали однакову кількість голосів і поділили перше місце.
26.07.2007
Зі сцени Центральної зали Українського дому до присутніх звернулися представники українських компаній «Медсервіс Партнер» та «Будова-центр-1», а також італійської компанії Mario Cucinella Architects.
26.07.2007
На початку акції до присутніх звернулася Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» пані Віра Павлюк. Вона подякувала представникам компаній за участь у конкурсі. Також пані Віра розповіла про проект створення Дитячої лікарні майбутнього, етапи його реалізації.
25.07.2007
До складу Конкурсного комітету увійшли всесвітньо відомі архітектори та медики з Європи, Північної Америки, країн СНД. Незалежне спостереження за дотриманням процедури конкурсу здійснює Наглядова рада Конкурсу, до якої входять представники Асоціації педіатрів України, Нотаріальної палати, Асоціації правників України.
25.07.2007
Заходи з визначення переможців відбуватимуться у режимі реального часу. Буде забезпечено пряму трансляцію засідання Конференції на великий екран у конференц-залі Українського дому. Просимо представників ЗМІ, які братимуть участь у їх висвітленні, прибути до місця проведення заходів заздалегідь.
Катерину Ющенко обрано Головою Опікунської ради благодійної програми «Дитяча Лікарня майбутнього»
24.07.2007
Опікунська Рада створена з метою забезпечення участі найбільших благодійників у процесі створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, а також здійснення громадського контролю за виконанням благодійної програми «Дитяча Лікарня майбутнього».
23.07.2007
Брифінгу передуватиме перше засідання Опікунської ради благодійної програми «Дитяча Лікарня майбутнього». Планується, що під час засідання його учасники затвердять керівний склад Опікунської ради, заслухають звіт роботи програми «Дитяча лікарня майбутнього» та узгодять план подальших заходів по реалізації програми.
Розпочала роботу виставка «Ескізний проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини»
23.07.2007
Протягом чотирьох днів, до 26 липня, усі бажаючі можуть ознайомитись із проектами, які надійшли на конкурс на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього. Виставка працюватиме з 10:00 до 18:00, вхід – вільний.
Відбулося розкриття пропозицій, які надійшли на конкурс на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
20.07.2007
Загалом на конкурс надійшло сім пропозицій. Розкриття пропозицій відбулося згідно встановленої процедури, всі пропозиції відповідали Конкурсним вимогам.
19.07.2007
Найближчим часом відбудеться низка заходів щодо підведення його підсумків. Планується, що переможця конкурсу буде оголошено 26 липня 2007 року.
18.07.2007
Завдяки наявності акредитації конкурсні пропозиції від учасників, що, за процедурою, надсилаються поштою, зможуть прибути вчасно і взяти участь у конкурсі.
Медичний центр Cedars-Sinai готовий надати допомогу у підготовці медичних фахівців для Дитячої лікарні майбутнього
18.07.2007
17 липня 2007 року представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» взяли участь у телеконференції між українськими фахівцями та представниками Медичного центру Cedars-Sinai (США).
Розпочалася завершальна частина конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
18.07.2007
18 липня 2007 року в приміщенні Інформаційного агентства «УНІАН» Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» провів прес-конференцію, на якій було оприлюднено порядок завершальної частини конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього.