Українська Русский English
 
 

Новини

У Києві виступить всесвітньовідомий фахівець з фетальної хірургії
28.10.2013
В Києві в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології відбудеться лекція знаного американського медика, фахівця з фетальної медицини професора Рубена Квінтеро, присвячена фетальній хірургії. Організатори заходу – Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» та Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України.
Присвячене життя
10.10.2013
Ще до народження Сашка лікарі знали, що він з’явиться на світ з серйозною вадою – гастрошизисом. Гастрошизис – це дефект передньої черевної стінки дитини, коли в утробі матері в навколоплідних водах «плавають» деякі органи черевної порожнини плода. 10-15 років тому смертність в Україні від цієї патології була надзвичайно високою – 60-80%, а у деяких регіонах досягала 100%.
Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» передав Львівському комунальному пологовому будинку №1 фетальний монітор
08.10.2013
Фетальні монітори (або кардіотокографи) високо цінуються акушерами і перинатологами та широко застосовуються для проведення діагностичного обстеження функціонального стану плода протягом вагітності і у першому періоді пологів. Це мультифункціональний прилад, що дозволяє високоточно реєструвати частоту серцевих скорочень плода й одночасно реєструвати скорочувальну діяльність матки та рухову активність плода (актограму). Застосування фетальних моніторів в акушерській практиці дозволило понизити індекси захворюваності в перинатальний період і смертності у 2,5-3 рази.
1 жовтня – Європейський день благодійних фондів
01.10.2013
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» дякує усім друзям та партнерам. Разом із вами ми вже допомогли українській медицині сучасним обладнанням, підвищенням кваліфікації лікарів. Ми і надалі будемо сприяти розвитку медицини материнства і дитинства в Україні.
Фонди «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» сумують з проводу смерті почесного віце-президента Cedars-Sinai Богдана Маланяка
18.07.2013
Саме Богдану Маланяку Фонди «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» завдячують програмою стажування українських лікарів у Cedars-Sinai Medical Center. Його натхнення, кипуча енергія та невичерпний оптимізм вдихнули життя у цю програму. За п’ять років стажування у Центрі пройшли вже понад 20 медичних працівників з України.
Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» визнаний найбільш економним великим благодійним фондом в Україні
05.07.2013
За результатами «Національного рейтингу благодійників 2012», Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» показав найменші адміністративні витрати серед фондів, чий благодійний внесок складає більше 10 мільйонів гривень. У 2012 році фонд витратив на адміністративну діяльність усього 5% від програмного бюджету.
03.06.2013
Візит Оксани Чернянтчук до України відбувся у рамках співпраці Фондів «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього» з Товариством допомоги Україні в Каліфорнії, активним членом якої вона є. У 2007 році організації підписали меморандум, за яким надають сприяння українським медикам у підвищенні кваліфікації в Cedars Sinai Medical Center.
Передане Фондом «Дитяча лікарня майбутнього» обладнання врятувало сотні дитячих життів
29.04.2013
Вперше за всю історію існування Інститут отримав у користування таку важливу апаратуру, як ендоскопічна техніка, цитогенетична лабораторія, надсучасна ультразвукова діагностика 3D і 4D, обладнання для здійснення корекції деяких вад розвитку внутрішньоутробно, реанімаційне обладнання для новонароджених та дітей старшого віку тощо. Загалом ІПАГ отримав медичне устаткування 25 найменувань, яке встановлено і працює в п’яти відділеннях.
Фонди «Україна 3000» та «Дитяча лікарня майбутнього» передали Львівській комунальній міській дитячій клінічній лікарні обладнання на суму понад 92 тисячі гривень
18.03.2013
«Львівська міська лікарня є однією з кращих серед тих, з якими ми мали можливість працювати за останні роки. Це лікарня, де працюють кращі лікарі – професійні, віддані. Ми багато років допомагаємо вам, і нам приємно бачити, як ефективно ви використовуєте цю допомогу. Сподіваюся, ми матимемо велику приємність співпрацювати ще багато років», – сказала, звертаючись до присутніх, пані Катерина Ющенко.
Фахівці Інституту педіатрії, акушерства і гінекології опанували навички роботи з сучасною електрохірургічною установкою
07.03.2013
З березня 2013 року у відділенні торакоабдомінальної хірургії вад розвитку у новонароджених і дітей старшого віку ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» працює унікальне хірургічне обладнання. Електрохірургічний коагулянт/Електрохірургічний прилад MAXIUM виробництва компанії KLS Martin (Німеччина) закуплений і переданий в користування закладу Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього».
13.02.2013
Пропонуємо Вашій увазі фінансовий звіт БФ «Дитяча лікарня майбутнього» за 2006 – 2012 рр.
22.11.2012
Найближчим часом з переможцями конкурсу будуть укладені договори на постачання зазначеної медичної апаратури.
9 заявок надійшло на конкурс, оголошений БФ «Дитяча лікарня майбутнього»
15.11.2012
Конкурсний комітет прийняв рішення про залучення експертів для вивчення конкурсних пропозицій. Конкурсний комітет опрацьовуватиме пропозиції до 22 листопада 2012 року. Після цього планується провести його заключне засідання, під час якого будуть оголошені результати конкурсу.
25.10.2012
До участі в конкурсі запрошуються фізичні або юридичні особи, незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування, які підтвердять намір взяти участь у конкурсі шляхом подання конкурсної пропозиції відповідно до Конкурсних умов.
19.10.2012
Доктор Чернянтчук відвідала в Києві низку медичних закладів і виступила з лекціями. Зокрема, вона побувала в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Інституті кардіохірургії ім. М. Амосова НАМН України, лікарню «ОХМАТДИТ» тощо.
12.10.2012
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» радий констатувати, що у процесі передвиборчої гонки проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини майже не використовується в маніпулятивному контексті. Це говорить про те, що виконавцям проекту вдалося донести до українського суспільства правду про його перебіг та стан.
21.08.2012
Протягом п’яти років Товариство виступає спонсором міжнародного навчального проекту, у рамках якого фахівці-медики з України проходять стажування в одному з кращих шпиталів світу – Cedars Sinai Medical Center. Українськими партнерами цього проекту виступають фонди «Україна 3000» і «Дитяча лікарня майбутнього».
21.08.2012
Пропонуємо Вашій увазі фінансовий звіт БФ «Дитяча лікарня майбутнього» за 2006 – 1 півріччя 2012 року.
В чиїх руках доля «Дитячої лікарні майбутнього» – ПОВНА ВЕРСІЯ
30.07.2012
Пропонуємо вашій увазі повний варіант статті пані Катерини Ющенко «В чиїх руках доля «Дитячої лікарні майбутнього», яку 30 липня розмістила «Українська правда».
04.07.2012
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» публікує інформаційний звіт щодо співпраці з державою по проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: