Українська Русский English
 
 

Новини

Українські лікарі засвоюють кращі світові формати обміну досвідом
31.05.2012
Головним доповідачем виступив доцент кафедри дитячої анестезиології та реаніматології Мінської медичної академії післядипломної освіти Дмитро Фурманчук. У своїй лекції він, зокрема, порушив проблеми проведення фармакотерапії у новонароджених дітей із різною патологією.
22.05.2012
Про втрату половини грошей від інфляції, про що повідомляють деякі ЗМІ, не може й бути мови! Просимо ЗМІ, які розмістили неправдиву інформацію, дати спростування.
21.05.2012
Як завжди, Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» відкритий до співпраці з усіма, кого цікавить реалізація проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та його подальша доля.
15.05.2012
«Потрібно просто взяти і розібратися, що відбувається. Чи потрібна ця лікарня чи ні. Гарний проект чи ні. А не робити крайнім наш фонд. Ми перевірок не боїмося. Ми свої зобов’язання вже виконали», – заявляє голова правління.
27.04.2012
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України отримав унікальне обладнання, яке дозволить рятувати дітей, які ще донедавна мали невеликі шанси на життя. Причому причетними до цієї доброї справи є тисячі звичайних українців, які свого часу перераховували кошти на будівництво так і не реалізованого проекту — «Дитячої лікарні майбутнього». Оскільки держава наразі відмовилася продовжувати роботу в цьому напрямi, благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» ухвалив мудре рішення: не тримати кошти на рахунках, а закупити обладнання, яке вже сьогодні рятуватиме життя українських дітей. Позавчора в Інституті педіатрії відбулася урочиста церемонія передачі обладнання, яке медики цієї установи вже активно використовують.
26.04.2012
Замовником будівництва Дитячої лікарні майбутнього виступала держава. Про це в ефірі «5 каналу» сказав голова правління фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук.
Академіки, лікарі і благодійники обговорили проблеми покращення перинатальної служби в Україні
25.04.2012
24 квітня 2012 року в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України представники ІПАГу, Національної академії медичних наук, Фондів «Дитяча лікарня майбутнього» та «Україна 3000» обговорили актуальні проблеми покращення організації перинатальної служби в Україні.
Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» передав Інституту педіатрії, акушерства та гінекології обладнання на 17,5 мільйони гривень
25.04.2012
Закупівля обладнання відбулася у рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» та у відповідності з медичною програмою Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. У листопаді 2011 року Фонд оголосив конкурс на закупівлю новітнього обладнання, яке планувалося встановити в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології та Національному інституті раку. Загальна вартість обладнання склала понад 18 мільйонів 100 тисяч гривень. Значна частина апаратури була передана до ІПАГ – її перелік складається з 25 позицій, вартість – 17 647 715 гривень.
20.04.2012
24 квітня 2012 року о 15:00 в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України відбудеться урочиста акція за участі керівництва Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього», Національної академії медичних наук України та ІПАГ, присвячена огляду нещодавно встановленого в Інституті новітнього медичного обладнання.
Українські лікарі пройшли двотижневе стажування в Cedars Sinai Medical Center
07.03.2012
Стажування тривало з 11 по 26 лютого 2012 року. Цього разу тренінг пройшли спеціалісти Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України Любов Слєпова, Олексій Пономаренко і Марта Копань, а також член-кореспондент НАМН України Василь Лазоришинець. Обмін досвідом відбувався в таких напрямках – дитяча реанімація, інтенсивна терапія та реанімація новонароджених немовлят, дитяча хірургія, менеджмент системи охорони здоров’я.
21.02.2012
Щороку Cedars Sinai Medical Center приймає на стажування чотирьох українських лікарів. Загалом тренування пройшли 20 фахівців із різних медичних закладів України, серед яких – лікарня «ОХМАТДИТ» та Інститут педіатрії, акушерства і гінекології.
21.02.2012
17 лютого 2012 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко зустрілася з керівництвом Cedars Sinai Medical Center (Лос-Анджелес, США). У зустрічі взяли участь віце-президенти, директори, керівники клінічних та науково-дослідних департаментів Центру, а також українські лікарі, які тут проходять двотижневе стажування в педіатричному, реанімаційному та неонатологічному департаментах.
Ще один крок у боротьбі з онкозахворюваннями: в Інституті раку почали робити сучасні і безпечні операції
09.02.2012
З січня 2012 року у дитячому відділенні Національного інституту раку працює унікальне хірургічне обладнання. Електрохірургічна установка MAXIUM виробництва компанії KLS Martin (Німеччина), закуплена і передана в користування Інституту раку Благодійним фондом «Дитяча лікарня майбутнього».
Всеукраїнська асоціація дитячих хірургів і Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» підписали Договір про співпрацю
18.01.2012
«Співпраця між Фондом «Дитяча лікарня майбутнього» та Всеукраїнською асоціацією дитячих хірургів відкриває нові можливості у напрямі підготовки та підвищення кваліфікації українських фахівців, зокрема дитячих хірургів, – говорить Олександр Максимчук. – Сучасна медицина потребує висококваліфікованих кадрів, а для цього дуже важливо спілкуватися та обмінюватися досвідом. Ми готові співпрацювати і допомагати у цій сфері».
Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» та Національна академія медичних наук України уклали Договір про співпрацю
22.12.2011
На знак підтвердження задекларованих намірів Олександр Максимчук вручив директору Інституту педіатрії, акушерства та гінекології Юрію Антипкіну сертифікат на передачу в користування комплекту медичного обладнання. Нагадаємо, закупівля обладнання проходить в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» та у відповідності з медичною програмою Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Комплект складають 25 одиниць техніки загальною вартістю у 17 647 715 гривень. Монтаж обладнання розпочнеться вже найближчими днями.
21.12.2011
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» отримав лист від Міністерства охорони здоров’я України, який містить відповідь на пропозицію Наглядової ради і Правління Фонду щодо об’єднання двох проектів – будівництва нового поліпрофільного лікувально-діагностичного корпусу «ОХМАТДИТ» і Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини в єдиний національний проект.
Олексій Слєпов: «Впровадження новітніх технологій неможливе без «обладнання майбутнього»
14.12.2011
«В Україні вади розвитку посідають одне з перших місць в структурі і перинатальної, і малюкової смертності і займають перше місце в структурі дитячої інвалідності в Україні. Тому ця проблема надзвичайно актуальна, і покращення надання допомоги цій категорії хворих покращить демографічну ситуацію в Україні, зменшуючи смертність».
Григорій Климнюк: «Там, де є технологічні відставання, – є відставання в результатах»
12.12.2011
«Найближчим часом очікуємо поставку обладнання від фонду «Дитяча лікарня майбутнього». Воно допоможе нам закрити великий аспект нашої діяльності – якісне виконання безпечних хірургічних втручань при складних локалізаціях пухлин. Тепер ми зможемо використовувати розроблені за останнє десятиліття сучасні хірургічні технології зварювання, розсічення тканин. Більше дітей будуть безпечно і якісно, сучасно оперуватися».
09.12.2011
Кілька тижнів тому благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» вирішив закупити сучасне обладнання і встановити його у провідних клініках України. Серед установ, які вже незабаром працюватимуть із новітньою апаратурою, – і відділення медицини плода ІПАГу. Устаткування, яке буде передане в тимчасове користування Ірині Гордієнко та її колегам, повністю закриє нагальні потреби відділення. Відкритий конкурс на його закупівлю вже відбувся, тож устаткування медики матимуть уже в найближчі тижні. А отже, ще більше маленьких пацієнтів отримають свій шанс на життя, а їхні батьки – надію.
Оголошені переможці конкурсу на закупівлю медичного обладнання від БФ «Дитяча лікарня майбутнього»
02.12.2011
Нагадаємо, закупівля обладнання проходить в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру. Обладнання буде передано в тимчасове користування до ІПАГ АМН України та Національного інституту раку.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: