Українська Русский English
 
 

Новини

«Оглядач»: «Олександр Максимчук: Це міф, що лікарню майбутнього має побудувати Катерина Ющенко»
29.11.2011
Чому в Україні дотепер не побудована суперсучасна лікарня для дітей і є чи взагалі шанси, що вона коли-небудь з’явиться, «Оглядачеві» розповів голова правління фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук.
На конкурс, оголошений БФ «Дитяча лікарня майбутнього», надійшло 13 заявок
23.11.2011
Конкурсний комітет прийняв рішення про створення Експертної комісії для опрацювання конкурсних пропозицій. Експертна комісія вивчатиме пропозиції до 2 грудня 2011 року. 2 грудня планується провести заключне засідання конкурсного комітету, під час якого будуть оголошені результати конкурсу.
11.11.2011
За словами Олександра Максимчука, обладнання буде закуплено на гроші, отримані від дрібних благодійників та через SMS. «Десятки тисяч українців перераховували кошти на цей проект. Вони хочуть, щоб їхні внески повертали здоров’я дітям України. А це можна зробити, не очікуючи, коли буде побудований Всеукраїнський центр. Гроші, які ми спрямуємо на закупівлю обладнання, – це всі внески громадян України та колективів різних установ, що надійшли через банки, поштовими переказами та за допомогою SMS, плюс нараховані на ці гроші відсотки», – сказав він.
10.11.2011
Закупівля обладнання відбувається в рамках Благодійної програми БФ «Дитяча лікарня майбутнього» (допомога державі у створенні Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини) та у відповідності з медичною програмою Центру.
Представники Фонду взяли участь в інаугураційній конференції Української медичної асоціації Великобританії
09.11.2011
Українська медична асоціація Великобританії ставить собі за мету сприяти встановленню професійних зв’язків між медиками Великобританії та України, створення Інформаційної клініки для українців, які мешкають в Великій Британії. Сферами співпраці можуть бути різні галузі медицини – анестезіологія, периоперативна медицина, хірургія, перинатологія, громадське здоров’я тощо.
08.11.2011
Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» вдячний народним депутатам України за інтерес до роботи і звітності фонду. Аналіз фінансового звіту – перший крок до більш глибокого розуміння проекту, вивчення його особливостей, усвідомлення його важливості, переваг і потреб.
08.11.2011
«Кращого проекту, аніж наш, і це підтверджують експерти, у Східній Європі не існує. Наша влада повинна визначити подальшу долю цього об’єкта».
04.11.2011
4 листопада 2011 року Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук взяв участь у III Міжнародній конференції «Результативна благодійність» на тему «Хто допоможе медицині одужати: пошук рецепту», організованій журналом «Експерт України».
04.11.2011
Згідно з договором, сторони зобов’язуються «сприяти створенню та будівництву «Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини» відповідно до Указу Президента від 06.12.05 № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення», Постанови Кабінету Міністрів від 25.05.06 №722 «Про утворення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини» (із змінами та доповненнями) та Розпорядження Керівника Державного управління справами від 27.08.2009 №212 «Про створення державного закладу «Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини».
26.10.2011
Олександр Максимчук, голова правління благодійного фонду «Лікарня майбутнього», сказав в інтерв’ю «Оглядачеві», що решта грошей, які надходили на будівництво лікарні, перебувають на рахунках у державному банку «Укрексімбанк».
26.10.2011
Проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини привертає все більше уваги з боку народних депутатів України.
26.10.2011
Стаття в «Українській правді. Життя» від 20 жовтня 2011 року
20.10.2011
Підкреслюємо, що жодна з перевірок не виявила ніяких порушень в роботі Фонду. Була ретельно перевірена уся документація Фонду і засвідчено, що благодійна програма реалізується в рамках закону, благодійні кошти використовуються виключно за цільовим призначенням, а бюджетних коштів у проекті задіяно не було.
18.10.2011
Ще раз нагадуємо, БФ «Дитяча лікарня майбутнього» завжди відкритий до діалогу і готовий надати будь-яку інформацію щодо проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.
Українські лікарі пройшли стажування у Сполучених Штатах Америки
04.10.2011
З 14 по 25 вересня 2011 року українські лікарі перебували на стажуванні у Сполучених Штатах Америки. Стажування, яке було присвячено темі «Телемедицина», відбувалося у рамках програми «Відкритий світ» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».
20.07.2011
«Дитяча лікарня майбутнього» досі не побудована через небажання держави. Про це дружина екс-президента Віктора Ющенка і глава Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко розказала в інтерв’ю tochka.net.
30.06.2011
Проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (Дитячої лікарні майбутнього) зацікавив закордонні медіа. Про унікальні архітектурні рішення і гармонічне поєднання із ландшафтом розповідають журналістам профільних міжнародних видань його розробники, британсько-французький консорціум BDPGroup6.
24.05.2011
За роки роботи BDP встигла охопити всі сектори діяльності людини та з гордістю продовжує дотримуватися свого головного кредо: «Створення комфортного середовища для людей».
Громадські та благодійні організації обговорили реалізацію проекту «Дитяча лікарня майбутнього»
20.05.2011
У підсумку учасники робочої зустрічі констатували, що необхідна визначеність державних органів влади щодо подальшої реалізації проекту Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Зокрема, громадські та благодійні організації виступили з ініціативою винести це питання на засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я, яке відбудеться 26 травня цього року.
Українські медики повернулися з двотижневого стажування в Cedars-Sinai Medical Center
14.05.2011
Cedars-Cinai Medical Center – це академічний, дослідницький та науково-практичний медичний центр з великою кількістю сучасно оснащених структурних підрозділів, розташованих в різних будівлях та поєднаних між собою добрим транспортним зв’язком. Він розрахований на 952 стаціонарних ліжка, до складу яких входять 159 педіатричних.

Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: