28.04.2011
Стаття в журналі «Контракти», присвячена проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.
Українські медики вирушили на стажування до США
19.04.2011
Програма стажування для кожного лікаря розроблена індивідуально, виходячи з функціональних потреб та можливостей медичного центру.
Представники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» ознайомилися з передовим досвідом роботи та адміністрування дитячих лікарень
30.03.2011
Цьогорічна конференція мала назву «Creating Connections» («Створюючи єднання») і була присвячена організації гармонійного середовища дитячих лікарень, покращенню умов видужування дітей та підвищенню ефективності праці медичного й адміністративного персоналу.
18.03.2011
До складу претендентів входять: ендокринолог, генетик, неонатолог, кардіолог та менеджер охорони здоров’я дітей та підлітків.
10.03.2011
З 13 по 16 березня в Балтіморі, штат Меріленд (США) пройде конференція NACHRI 2011 Creating Connections Conference, яка присвячена створенню дитячих лікарень «під ключ».
09.03.2011
Стажування медичних фахівців педіатричної галузі організовує Товариство допомоги Україні в Каліфорнії на підставі Меморандуму, підписаного між Фондом «Дитяча лікарня майбутнього» та ТДУК.
За підтримки Фонду «Україна 3000» делегація Житомирського інституту медсестринства побувала у м. Тбілісі
02.03.2011
Під час поїздки житомиряни ознайомилися з роботою медичних закладів Грузії. Особливу увагу було надано роботі Навчально-тренувального центру для медичних працівників.
25.02.2011
Вітаємо одного з архітекторів проекту Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини з цією нагородою і бажаємо йому здоров’я, наснаги та успіхів!
18.02.2011
Повідомляємо про останні кроки, зроблені у рамках реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.
Представники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» ознайомились з роботою Українського дитячого центру клінічної токсикології лікарні «ОХМАТДИТ»
08.12.2010
Керівник центру, головний фахівець МОЗ з токсикології та екстреної медичної допомоги Борис Шейман розповів про етапи створення центру, його реконструкцію та перспективи розвитку. Надзвичайно цікавим було побачити, як у центрі впроваджено новітні медичні технології, як працює надсучасне медичне обладнання. Приємно відзначити, що деякі «новинки», реалізовані у центрі, Борис Семенович запозичив під час свого стажування у Медичному центрі «Sedars Sinai», котре було організоване за сприяння Фонду.
Роботи з проектування Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини завершені
06.12.2010
На цьому робота з Генеральним проектувальником Центру не закінчується. BDP буде залучений на всіх наступних етапах – при проектуванні робочої документації, будівництві, а також авторському нагляді. Консорціум BDP та Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» домовились найближчим часом укласти Меморандум про співробітництво на цих етапах.
02.12.2010
Під час конференції були порушені питання медицини, актуальні в багатьох країнах світу. Серед них – реформа та ефективне функціонування системи охорони здоров’я, її оптимізація.
Гвідо Цех і Тетяна Бахтеєва обговорили проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
25.11.2010
«Я бачу, що ви з великою доброю волею рухаєтесь на зустріч цьому проекту, і дуже вдячний вам за це», – сказав, звертаючись до Тетяни Бахтеєвої, доктор Гвідо Цех. «Я переконаний, що ця робота має бути продовжена», – підкреслив він.
Віктор Ющенко і Гвідо Цех відвідали будівельний майданчик Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
23.11.2010
Доктор Гвідо Цех дав найвищу оцінку проекту Центру і роботам, проведеним на попередніх етапах його реалізації. За його словами, цей проект унікальний, він має бути здійснений в Україні. Віктор Ющенко підкреслив, що на даному етапі участь держави в реалізації цього проекту є вкрай важливою. На його думку, створення такої лікарні значно підвищить імідж Україні на міжнародній арені.
На запрошення Фонду «Україна 3000» в Україні перебуває відомий швейцарський лікар і політик Гвідо Цех
22.11.2010
Німецький фахівець відвідує Україну з робочою поїздкою, головна мета якої – ознайомлення з проектом створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Разом із доктором Цехом Україну відвідує засновник швейцарського Клубу ділових людей «Віденмоос» Фреді Бюлер.
02.11.2010
22 вересня 2010 року в Парижі, під час щорічного конгресу Європейської Нейроендокринологічної Асоціації, міжнародне журі присудило Приз з ендокринної регуляції Фундації Ipsen у розмірі 20 тисяч євро доктору Шломо Мелмед з Медичного центру Cedars-Sinai (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США) за його поступ у дослідженнях у галузі ендокринології.
18.10.2010
Учасники зустрічі обговорили низку питань, пов’язаних із реалізацією проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини в цілому, і зокрема – можливість співпраці між Фондом та компанією «Сімед Інтернешнл».