20.07.2010
Вчергове запевняємо всіх, кого це цікавить, що будівництво лікарні відбувається за графіком. На земельній ділянці закінчені підготовчі роботи, найближчим часом проектна документація вийде з комплексної державної експертизи. Докладнішу інформацію про проект, етапи його реалізації та фінансову документацію можна знайти на сайті «Дитячої лікарні майбутнього».
02.07.2010
Щодо строків реалізації проекту Фонд зазначає, що вирішення цього питання на даному етапі залежить в першу чергу від держави.
Проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини презентовано на саміті The Building Exchange – BEX 2010
11.06.2010
Учасники саміту BEX визнали проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини одним з найкращих в Європі.
Відбулася робоча нарада щодо розробки технічного завдання для системи вертикального транспорту Центру
04.06.2010
Зокрема, обговорювалися питання щодо технічних характеристик ліфта для вертолітних площадок.
Відбулася робоча зустріч щодо виконання науково-технічного супроводу проектування Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
03.06.2010
Під час зустрічі було опрацьовано питання укладення договору з ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва АМН України». Окрім цього, сторони обговорили питання проектування Центру стадії «Робоча документація» (планування та медичні технології), а також домовилися проводити щотижневі робочі зустрічі.
29.05.2010
Розповідаючи про реалізацію проекту «Дитяча лікарня майбутнього», Олександр Максимчук нагадав, що створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини ініційовано державою. «Фонд підтримав ініціативу уряду, ініціативу влади і закликав громадськість та великий бізнес долучитися до цього великого національного проекту», – сказав він.
20.05.2010
Виконання науково-технічного супроводу забезпечить вирішення питань ведення конструктивно-технологічних та медичних будівельно-інженерних рішень, які не обумовлені діючими державними будівельними нормами.
Рука допомоги
19.05.2010
Інтерв’ю Головного архітектора «Дитячої лікарні майбутнього» газеті «Україна молода».
Представники Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» зустрілися з головним архітектором проекту Центру
13.05.2010
Учасники зустрічі обговорили питання, пов’язані із нинішнім станом справ у створенні Центру. Також архітектор надав консультації щодо подальшої стадії проектування Центру та реалізації проекту в цілому.
Відбулася робоча зустріч представників Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та «Всеукраїнського реєстру донорів гемопоетичних стовбурових клітин»
22.04.2010
Темою зустрічі було обговорення шляхів подальшої співпраці, а також перспективи поширення роботи Всеукраїнського реєстру донорів в інших областях України.
Відбулася робоча нарада за участю медичних технологів та провідних фахівців в галузі лабораторної діагностики
21.04.2010
Головна тема наради – мікропланування Лабораторного комплексу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.