19.04.2010
Візит відбувся з метою вивчення технологічних досягнень в медичній сфері, зокрема – оснащення сучасного лікувального закладу системою забезпечення медичними газами.
Відбулася робоча нарада представників Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та компанії «Elekta»
15.04.2010
Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо стану реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та участі представників компанії «Elekta» в розробці проектної документації стадії «РД». Також було розглянуто перелік провідних клінік, які мають досвід у підготовці фахівців, що проводять лікувальні процедури на лінійних прискорювачах (радіофізики, радіотерапевти, клінічні онкологи тощо).
12.04.2010
9 квітня 2010 року відбулася зустріч представників Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та медичних організацій штату Юта (США). Сторони домовилися про продовження співпраці та подальшу розробку програми з організації стажування українських фахівців у мережі лікувальних закладів штату Юта.
Дорогу до «Лікарні майбутнього» здолає той, хто йде
03.04.2010
У суботу, 3 квітня, у газеті «Дзеркало тижня» вийшла стаття за підписом Голови Правління Фонду «Україна 3000» Олександра Максимчука та Голови Правління Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Віри Павлюк, яка містить офіційну позицію фондів щодо створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. На жаль, за браком місця, матеріал вийшов у скороченому вигляді. Ми висловлюємо глибоку вдячність газеті «Дзеркало тижня» і пропонуємо вашій увазі повний варіант статті.
За сприяння Фонду «Україна 3000» українські лікарі побували у медичних закладах штату Юта
01.04.2010
Лікарі побували у п’яти медичних закладах – регіональній медичній лабораторії Utah Valley Regional Medical Center, центральній лабораторії Intermountain Central Clinical Laboratory, університетській клініці University of Utah Hospital, коледжі медичних технологій BYU Medical Technology та референс-лабораторії ARUP Reference Laboratory – та ознайомилися з їхньою роботою.
Завдяки Фонду «Україна 3000» в нашій країні впроваджуються новітні методи діагностики та лікування онкохворих дітей
30.03.2010
Підвищення кваліфікації українських лікарів – один з визначальних напрямів роботи Фонду «Україна 3000» у сфері медицини. Дотримуючись основоположного принципу роботи – системного підходу до вирішення проблем у будь-якій галузі, – Фонд сприяє збільшенню досвіду наших фахівців, завдяки чому вони могли б надавати більш якісну і кваліфіковану допомогу хворим дітям. Так, за сприяння Фонду близько 40 медичних працівників пройшли стажування за кордоном, і понад 170 – в Україні.
25.03.2010
Переможців буде оголошено 22 квітня на церемонії, яка відбудеться у Grosvenor House у Лондоні.
23.02.2010
«Ми готові частково покрити найбільш затратну статтю у створенні Реєстру, а саме – проведення HLA-типування зразків крові кандидатів у донори», – заявив Олександр Максимчук.
12.02.2010
Співробітники лабораторії з діагностики онкогематологічних захворювань лікарні «ОХМАТДИТ» – завідувач лабораторії Олена Кремінська та лікар-лаборант Тамара Смоленська – пройдуть двотижневе фахове стажування у Cedars Sinai Medical Center, Каліфорнія, США.
25.12.2009
Результатом поїздки стали ґрунтовні домовленості про поглиблення співпраці у представлених проектах. В рамках цього було узгоджено приїзд представників Об’єднаних Арабських Еміратів до України вже на початку наступного року для більш детального ознайомлення з медичними проектами України.
18.12.2009
Презентація проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини викликала велике зацікавлення з боку учасників Саміту. Коментуючи її, виступаючі неодноразово зазначали, що проект «Дитячої лікарні майбутнього» є наймасштабнішим дитячим медичним проектом у Східній Європі.