07.09.2009
Одним з результатів зустрічей стала розробка детального плану медичних приміщень. Цей документ, який містить понад 700 сторінок, необхідний для завершення проектної документації стадії «Проект» та проведення комплексної державної експертизи проекту Центру.
Катерина Ющенко разом із представниками ЗМІ відвідала будівельний майданчик «Дитячої лікарні майбутнього»
27.08.2009
Катерина Ющенко запросила журналістів здійснювати регулярні спільні відвідання будівельного майданчика Центру з метою громадського контролю за процесом будівництва.
26.08.2009
Для будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини рішенням Київради від 19 лютого 2009 року виділено земельну ділянку в Голосіївському районі Києва. Інженерну підготовку земельної ділянки проводить корпорація «Альтіс-Холдинг».
18.08.2009
Генеральний проектувальник Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – компанія BDP – використовувала в своїй роботі низку програмних розробок компанії Bentley Systems.
Друга група українських лікарів відвідала Медичний центр Cedars-Sinai
17.08.2009
Під час перебування в Медичному центрі Cedars-Sinai українські фахівці ознайомились зі структурою цього лікувального закладу, організацією лікувально-діагностичного процесу, діяльністю деяких структурних підрозділів лікарні, зокрема – відділення патології, клініко-діагностичних лабораторій та медико-генетичної служби.
На земельній ділянці «Дитячої лікарні майбутнього» виявлено 12 вибухонебезпечних предметів часів Другої Світової війни
14.08.2009
Працівники Фонду звернулися до наукових співробітників Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 років» у місті Києві з проханням надати історичну довідку про події, які відбувалися на цих територіях в роки війни.
06.08.2009
Результатом плідної співпраці Фонду та Головного проектанта стане розроблена відповідно до українських нормативно-правових документів проектно-кошторисна документація Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, яка має пройти Комплексну Державну експертизу проекту об’єкту будівництва.
Обрано генерального підрядника для виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та будівництва «нульового циклу» Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
29.07.2009
27 липня 2009 року підписано договір між Благодійним фондом «Дитяча Лікарня майбутнього» та Корпорацією «Альтіс-Холдинг» про проведення інженерних підготовчих робіт на будівельному майданчику та відповідне проектування під час будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.