08.07.2009
Сапери вивезли вибухонебезпечні предмети на спеціальний полігон, де знищили їх.
Відбулося робоче засідання за участю генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
26.06.2009
Після усунення всіх зауважень проектанти розпочинають активну роботу щодо детальної розробки та формування всіх необхідних розділів проектно-кошторисної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини для проходження Комплексної державної експертизи.
Проект «Дитячої лікарня майбутнього» розглянуто на Архітектурно-містобудівній раді
01.06.2009
Загалом архітектурна спільнота підтримала проект. Всі пропозиції та зауваження будуть зафіксовані в Протоколі засідання Архітектурно-містобудівної ради.
Відбулося громадське обговорення містобудівної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини
27.05.2009
Серед питань, порушених під час обговорення: погодження проектної документації з суміжними землекористувачами, зокрема – з Головною астрономічною обсерваторією НАН України; співпраця «Дитячої лікарні майбутнього» з УДСЛ «ОХМАТДИТ» та обласними дитячими медичними установами; нинішній стан справ у створенні Центру, питання його фінансування на поточному етапі і в подальшому.
16.05.2009
Зауваження та пропозиції до проекту, а також запис на участь приймають за адресою: Київ, 04070, Боричів Тік, 22-а, e-mail: dlm ph@ukraine3000.org.ua.
14.05.2009
Під час наради обговорювалися питання інженерного забезпечення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, отримання технічних умов, визначення точок підключення до міських комунікацій з метою забезпечення життєдіяльності Центру.
27.04.2009
З 21 по 25 квітня 2009 року в Україні з робочим візитом перебували представники міжнародного оператора медичних послуг «InterHealth Canada».