Українська Русский English
 
 

Этапы реализации проекта

Этапы реализации проекта

Версия для печати
Отправить страницу на E-Mail

 2014 рік

Листопад-грудень 2014 р. Серія презентацій ідеї державно-приватного партнерства на прикладі Медичного центру NOVO, зокрема – конференція «Реформування галузі охорони здоров’я в Україні» (організатор – Американська Торгівельна Палата в Україні спільно зі Стратегічною дорадчою групою, Представництвом Світового Банку в Україні та USAID), конгрес «Благодійна Україна» (організатор – Асоціація благодійників України).
11.11.2014 р.  Урочисте відкриття Медичного центру NOVO за участі державної та місцевої влади, медичних кіл, громадськості, благодійної спільноти. 
28.10.2014 р. Офіційне відкриття Медичного центру NOVO. 
24.10.2014 р.  Презентація Медичного центру NOVO для медичних кіл Львівщини та проведення семінару на тему: «Практика державно­приватного партнерства у медичному закладі».
Січень-вересень 2014 р.

Закупівля, поставка та налаштування медичного обладнання:

  • магнітно-резонансного томографа Optima MR450w GE Healthcare 1,5 тесла, 128 каналів, апертура (діаметр отвору) тунелю – 70 см;
  • комп’ютерного томографа Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів (пошарові сканування) за хвилину;
  • трьох ультразвукові сканерів (два експертного класу з технологією 4D та портативний). 
Січень-жовтень 2014 р. Робота зі створення Медичного центру NOVO на базі Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні.

2013 рік

14.11.2013 р. Зустріч з представниками Програми розвитку державно-приватного партнерства USAID з метою отримання роз’яснень щодо можливості створення в Україні установи інноваційного типу на основі державно-приватного партнерства на прикладі неприбуткового недержавного закладу охорони здоров’я для надання якісних консультативно-діагностичних та медичних послуг.
4.11.2013 р. Організація лекції всесвітньовідомого фетальногой хірурга Рубена А. Квінтеро (США) в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України.
4.10.2013 р. Передача Львівській міській комунальній дитячій клінічній лікарні фетального монітора у рамках програми «Від лікарні до лікарні».
Квітень-листопад 2013 р. Розробка проектно-кошторисної документації Медичного центру NOVO.
Квітень-червень 2013 р. Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» бере участь у «Національному рейтингу благодійників 2012», за результатами якого показує найменші адміністративні витрати серед фондів, чий благодійний внесок складає більше 10 мільйонів гривень.
Січень-лютий 2013 р.  Розробка критеріїв та проведення конкурсу серед дитячих лікарень – учасниць програми «Від лікарні до лікарні». Для реалізації проекту відібрана Львівська міська комунальна дитяча клінічна лікарня.
Січень 2013 р. Розробка ідеї втілення окремих положень благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього» на базі однієї з дитячих лікарень – учасниць програми «Від лікарні до лікарні». Прийнято рішення відкрити на базі однієї з лікарень діагностичного центру й обладнати його апаратурою, яка мала б працювати у Всеукраїнському центрі охорони здоров’я матері і дитини.
Січень 2013 р. Перегляд і розширення благодійної програми Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього». Залучення Фонду до реалізації програми МБФ «Україна 3000» «Від лікарні до лікарні» та початок програми «Інноваційний розвиток української медицини».

 2012 рік

Листопад 2012 р. Проведення конкурсу, укладання договорів про постачання з компаніями-переможцями, розробка договорів про страхування обладнання.
25.10.2012 р. Оголошення конкурсу на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України.
30.07.2012 р. Публікація програмної статті Катерини Ющенко «В чиїх руках доля «Дитячої лікарні майбутнього?». Текст статті – за посиланням http://life.pravda.com.ua/society/2012/07/30/108064/.
04.07.2012 р. Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» публікує інформаційний звіт щодо співпраці з державою по проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Повний текст – за посиланням http://www.likarnya.org.ua/news/11544.html.
20.04.2012 р. Урочиста акція в ІПАГ за участі керівництва Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього», присвячена огляду встановленого в Інституті новітнього медичного обладнання.
Січень-квітень
2012 р.
Монтаж і введення в експлуатацію медичного обладнання в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології та Національному інституті раку.
11-26.01. 2012 р. Чотири українські фахівці у галузі педіатрії пройшли стажування в Cedars-Sinai Medical Center (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США).
18.01.2012 р. Укладення Договору про співпрацю із Всеукраїнською асоціацією дитячих хірургів.

2011 рік

22.12.2011 р. Укладення Договору про співпрацю з Національною академією медичних наук України.
Листопад-грудень 2011 р. Проведення конкурсу, укладання договорів про постачання з компаніями-переможцями, розробка договорів про страхування обладнання.
10.11.2011 р.

Оголошення конкурсу на закупівлю сучасного високотехнологічного медичного обладнання.

14-25.09.2011 р. Два українські лікарі пройшли стажування на тему «Телемедицина» у клініках Сполучених Штатів Америки. http://www.likarnya.org.ua/news/11492.html
Серпень 2011 р. Аналіз розрахунку вартості науково-дослідних робіт з ядерної та радіаційної безпеки.
Червень 2011 р. Підготовка матеріалів для роботи над лабораторіями ВЦОЗМД.
19.05.2011 р. Зустріч на тему «Реалізація проекту Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього» за участі керівників понад 20 українських та міжнародних громадських і благодійних організацій, які опікуються питаннями охорони здоров’я материнства і дитинства, а також представників Міністерства охорони здоров’я та Державного управління справами. http://www.likarnya.org.ua/news/11486.html
Травень 2011 р. Підготовка вихідних матеріалів та їх передача для виконання проекту технічного завдання щодо системи контролю доступу.
18-30.04.2011 р. Чотири українські фахівці у галузі педіатрії вирушила на стажування в Cedars-Sinai Medical Center (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США). http://www.likarnya.org.ua/news/11480.html
13-16.03.2011 р. Представники Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» взяли участь у щорічній конференції NACHRI (Національної асоціації дитячих лікарень та споріднених інституцій, США). http://www.likarnya.org.ua/news/11479.html
Березень 2011 р. Участь у розробці та коригування графіку проектування стадії «Р» ВЦОЗМД.
Лютий 2011 р. Організація та координація роботи щодо Листа-погодження у Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища. Работа з архітектором району та експертами по зовнішніх мережах.
Січень 2011 р. Погодження генерального плану із скоригованими техніко-економічними показниками, для коригування Листа-погодження, у Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища.

2010 рік

Грудень 2010 р. Підготовка та передача у Головне управління містобудування та дизайну міського середовища листа із скоригованими техніко-економічними показниками, для перепогодження Генерального плану та коригування Листа-погодження.
Листопад 2010 р. Коригування експлікації будівель та споруд, відомість житлових та громадських будівель та споруд, техніко-економічних показників на Генеральному плані, та його погодження в Головному управлінні містобудування та дизайну міського середовища.
Жовтень 2010 р. Координація та аналіз проектної документації, яка пройшла експертизу у ДП «Укрдержбудекспертиза».
Жовтень 2010 р. Погодження паспортів опорядження фасадів у Головного спеціаліста Голосіївського району та у Головному управлінні містобудування та дизайну міського середовища.
Вересень 2010 р. Отримання позитивного висновку №00-00295-09-К від 28.09.2010 р. комплексної державної експертизи Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Української державної будівельної експертизи» (ДП «Укрдержбудекспертиза»).
Вересень 2010 р. Вивчення рекомендацій міжнародних фахівців щодо зонування освітлення в робочих та інших зонах функціональних приміщень, а саме: операційних, кімнатах відновлення, процедурних віддалень, пологових залах, пологових палатах, оглядових  палатах відділення швидкої допомоги, неонатальному відділенні.
Вересень 2010 р. Вивчення міжнародного досвіду щодо ізоляційних приміщень в кожному відділенні лікарні. Вивчення переліку обладнання; системи негативного та позитивного кондиціонування над ліжком пацієнта та загальної площі приміщення.
Вересень 2010 р. Робочі зустрічі з хірургом, онкологом, нейрохірургом, акушер-гінекологом та іншими фахівцями щодо операційних та інших приміщень, які входять до операційного блоку.
Вересень 2010 р. Робота над формуванням таблиці рекомендацій для до- та післяпологового відділення, процедурної, індивідуальної пологової палати, пологового залу та операційного залу для цісарського розтину ВЦОЗМД на підставі вивчених рекомендацій. Робоча зустріч з акушером-гінекологом щодо пологового відділення.
Серпень 2010 р. Вивчення міжнародного досвіду щодо оснащення допоміжних приміщень (харчоблок, стерилізація, пральня тощо).
Серпень 2010 р. Розробка схеми мікропланування та організація роботи Банку крові. Обґрунтування розділення людських та матеріальних потоків, а також підбір сучасного обладнання з урахуванням практичних рекомендацій міжнародних центрів.
Серпень 2010 р. Розробка технологічної частини відділень ВЦОЗМД, а саме: Хірургічного відділення; Відділення онкологічної нейрохірургії; Відділення солідних новоутворень.
Липень 2010 р. Складання таблиці використання різного рівня ламінарних потоків операційних, виходячи з переліку операційних втручань, для формування Технічного завдання на операційний блок.
Липень 2010 р. Вивчення питання щодо встановлення спеціалізованих стінових та стельових панелей для отримання необхідного рівня чистоти приміщень, оскільки головний проектант (компанія BDP) запроектувала операційний блок за  принципом «стерильного коридору».
Липень 2010 р. Внесено корективи в проекту документацію палатних секцій 1-5 у відповідності з уточненням та вдосконаленням підбору медичного та немедичного обладнання відділень ВЦОЗМД.
Липень 2010 р. Розробка Технічного завдання на проектування палатної секції №3 по розділу «Внутрішнє енергозабезпечення».
10.06.2010 р. Підписання договору з ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва АМН України» на виконання науково-дослідних робіт шляхом проведення науково-технічного супроводу в частині забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя.
07-09.06. 2010 р. Презентація архітектурного проекту у Брюсселі (Бельгія) на саміті The Building Exchange – BEX 2010. Проект визнано одним з найкращих в Європі щодо екологічних аспектів дизайну закладу охорони здоров’я для дітей та відповідності сучасним будівельним стандартам. http://www.b-e-x.com/index/articles.php?id=64&navi_cat=57&page=BEX+2009+Presentations http://www.b-e-x.com/UserFiles/file/Wednesday%205_3%20Dr%20Vira%20Pavliuk%20-%20Kyiv-Brussels-BEX-.pdf
Червень 2010 р. Розробка Технічного завдання палатної секції №3 на проектування по розділу «Система єдиного часу».
Червень 2010 р. Розробка Технічного завдання палатної секції №3 по розділу «Внутрішній водопровід і каналізація».
Червень 2010 р. Розробка технологічної частини відділень ВЦОЗМД, а саме: Приймального відділення; Медико-генетичне відділення.
Червень 2010 р. Розробка технологічної частини відділень ВЦОЗМД, а саме: Центральне стерилізаційне відділення; Служба видалення відходів; Лікарняна дезінфекція.
Червень 2010 р. Робота над формуванням Звіту ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва АМН України» щодо проекту локальних очисних споруд дощових стічних вод та систем водовідведення.
Червень 2010 р. Розробка технологічної частини відділень ВЦОЗМД, а саме: Відділення онкогематології «стаціонар» та «денний стаціонар», Радіологічне відділення.
Травень-червень 2010 р. Складання Технічного завдання на  розробку системи вертикального транспорту ВЦОЗМД.
27.05.2010 р. Підписання договору із ПП «Цивільний захист» на розробку програми науково-технічного супроводу з питань пожежної безпеки.
08.05.2010 р. Інтерв’ю головного архітектора проекту Антуана Бусере http://www.umoloda.kiev.ua/number/1655/162/58396/
Травень 2010 р. Розробка Технічного завдання палатної секції №3 на проектування  по розділу «Система контролю доступу».
Травень 2010 р. Підготовка необхідної документації для розробки концепції внутрішніх інтер’єрів ВЦОЗМД.
Травень 2010 р. Розробка технологічної частини відділень ВЦОЗМД, а саме: Консультативно-приймального відділення (Блок_2); Загальнопедіатричного відділення.
Квітень-травень 2010 р. Опрацювання та прийняття рішення щодо специфікації ліфтового обладнання.
Квітень 2010 р. Підготовка опитних листів по потребам  використання медичних газів та розробка Технічного завдання для проектування системи лікувальних газів ВЦОЗМД.
Квітень 2010 р. Розробка завдання на проектування палатної секції №3 по розділу «Опалення та вентиляція, кондиціонування,  протипожежна вентиляція».
Березень-квітень 2010 р. Розробка технологічної частини відділень Перинатального центру ВЦОЗМД.
Березень 2010 р. Розробка Технічного завдання на телекомунікаційні системи зв’язку і передачі даних.
Лютий 2010 р. Стажування у Cedars Sinai Medical Center (США) за сприяння БФ «ДЛМ» провідних співробітників лабораторії з діагностики онкогематологічних захворювань лікарні «ОХМАТДИТ» (звіт http://www.likarnya.org.ua/files/articles/3/81/Sta2010.rtf ).
Січень-лютий 2010 р. Складання Технічного завдання на розробку технологічної частини проекту комплексу служби приготування їжі у складі харчоблоку, їдальні для співробітників та буфетів для відвідувачів ВЦОЗМД.
Січень-лютий 2010 р. Розробка технологічної частини відділень ВЦОЗМД, а саме: Консультативно-приймального відділення (Блок_1); Відділення анестезії та інтенсивної терапії.
Січень 2010 р. Стажування українських лікарів за сприяння БФ «ДЛМ» в провідних клініках штату Юта, США, та національній референc лабораторії ARUP Laboratories (звіти – http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Yanovska.rtf; http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Sydorov.rtf).

2009 рік

15-16.12.
2009 р.
Презентація проекту в Москві на Саміті з розвитку інфраструктури Росії та СНД (організований The European Finance Convention спільно з Корпорацією Закордонних Приватних Інвестицій OPIC та Міжнародною фінансовою Корпорацією IFC).  http://www.likarnya.org.ua/news/376.html
15.10.2009 р. Засідання секції «Архітектура і будівництво житлових та громадських будинків і споруд» НТР Мінрегіонбуду України щодо погодження Програми експериментального будівництва ВЦОЗМД та затвердження Індивідуальних технічних вимог ВЦОЗМД.
Жовтень 2009 р. Представлення Програми експериментального будівництва та Індивідуальних технічних вимог на засіданні секції «Архітектура і будівництво житлових та громадських будинків і споруд» НТР Мінрегіонбуду України.
31.08.2009 р. Розпорядження  КМДА №968 Про надання клінічній лікарні «Феофанія» ДУС дозволу на видалення зелених насаджень на вулиці Академіка Заболотного, 21 у Голосіївському районі. http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/MA090968.html
18.08.2009 р. Проект ВЦОЗМД – «Дитячої лікарні майбутнього» увійшов до трійки фіналістів міжнародної премії компанії Bentley Systems «Be Inspired» («Будь натхненним») в категорії «Інновації в генеруючому дизайні».
http://ftp2.bentley.com/dist/collateral/docs/press/Ukraine-Health-Protection-Centre_Structural-Engineer.pdf
03-14.08.
2009 р.
Стажування українських лікарів в Cedars-Sinai Medical Center (США). У візиті взяли участь лікарі-патологи Київської міської онкологічної лікарні 
В.Кропельницький (звіт http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Kropelnycky.doc),  К.Пекур (звіт http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Pekur.doc) та лікар-лаборант Медико-генетичного центру національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» В. Куракова (звіт http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Kurakova.doc).
21.07.2009 р. Засідання Правління БФ «ДЛМ» щодо відбору компанії, яка здійснюватиме в подальшому проектування та встановлення атріумної конструкції для будівництва  ВЦОЗМД. 
03.06.2009 р. Розширене засідання (учасники, ДУС, експерти, правління БФ «ДЛМ») щодо відбору генерального підрядника для виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та будівництва «нульового» циклу  ВЦОЗМД. Ним стала корпорація АЛЬТІС-ХОЛДИНГ. http://www.altis.ua/ru/press/news/building/
03.06.2009 р. Постанова КМУ №537 «Про внесення зміни до п. 1 постанови КМУ від 25.06.2006 р. №722»
КМУ п о с т а н о в л я є: В абзаці другому п. 1 постанови КМУ від 25.05.2006 р. №722 «Про утворення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини» (Офіційний вісник України, 2006  р., №22, ст. 1605) слова «Державне управління справами» замінити словами «клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами».
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=537-2009-%EF

29.05.2009 р.

Засідання секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА щодо розгляду проекту будівництва ВЦОЗМД.
26.05.2009 р. В Колонній залі КМДА – громадське обговорення містобудівної документації ВЦОЗМД
http://www.kmv.gov.ua/print/news.asp?Id=210289
Стенограму читати тут: http://www.likarnya.org.ua/news/342.html
02.04.2009 р.

Розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

Видано Акт права власності на земельну ділянку клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами (Серія ЯЯ № 382610). Робота тривала з 24.07.2008 р.

19.02.2009 р. Прес-конференція за участі керівника ДУС, Міністра охорони здоров’я. Проект «Дитячої лікарні майбутнього» названий «знаковим для системи охорони здоров’я України, який має нести в собі ідеологію майбутнього». Це найскладніший медичний проект, який коли-небудь виконувався в Україні. http://www.personal-plus.net/309/4511.html
19.02.2009 р.

Рішення Київської міської ради № 49/1104 «Про надання клінічній лікарні «Феофанія» ДУС земельної ділянки для будівництва ВЦОЗМД на вул. Академіка Заболотного, 21 у Голосіївському районі м. Києва» http://www.kmr.gov.ua/getdoc.asp?Id=817 http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=68510

Січень – вересень 2009 р.

Серія робочих зустрічей між проектантами та лікарями щодо мікропланування ВЦОЗМД; зустрічі щодо розробки Програми експериментального будівництва та Індивідуальних технічних вимог.

22.01.2009 р. Підписання договору із Відокремленим підрозділом «Бюро аналітичних досліджень безпеки АЕС «Державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» на розробку науково-технічної продукції «Розрахунок радіаційного захисту центру».
2008-2010 рр.

Щотижневі робочі наради Державного управління справами з питань проектування та будівництва ВЦОЗМД проводились в клінічній лікарні «Феофанія», адміністрації ДУС та на будівельному майданчику під головуванням З.М.Митника (заступник Міністра МОЗ України, березень 2007 – липень 2008), О.М.Панька (заступник керівника ДУС, 2008 – донині).

2008 рік

Грудень 2008 р. Робоча зустріч щодо представлення проекту енергетичного центру та обговорення поверхових планів ВЦОЗМД.
Листопад 2008 р. Серія робочих зустрічей щодо представлення новітніх технологій в галузі енергозбереження; проекту озеленення; проекту організації рельєфу; проекту напрямків трас інженерних мереж.
20.11.2008 р. Засідання секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА щодо розгляду передпроектних пропозицій ВЦОЗМД та щодо містобудівного обґрунтування  внесення змін до містобудівної документації та визначення параметрів будівництва ВЦОЗМД.
10-20.10.
2008 р.
Стажування українських лікарів за підтримки БФ «ДЛМ» в Cedars-Sinai Medical Center (Лос-Анджелес, США). http://www.likarnya.org.ua/news/307.html
У візиті взяли участь зав. Центром дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку лікарні «ОХМАТДИТ» к.м.н. С. Донська
(звіт http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Z_Don.doc),
головний фахівець МОЗ з токсикології та екстреної медичної допомоги д.м.н. Б. Шейман (звіт http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Z_She.doc),
головний науковий співробітник Ін-ту ПАГ АМН України , д.м.н. Ю. Давидова
(звіт http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Z_Dav.doc),
провідний науковий співробітник Ін-ту ПАГ АМН України, неонатолог, д.м.н. Т. Куріліна (звіт - http://www.likarnya.org.ua/img/forall/Z_Kur1.doc).


06.10.2008 р.


04.11.2008 р.
Вилучення земельної ділянки з лісового фонду та припинення права користування нею КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа»:
Згода Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА на вилучення з користування земельної ділянки, Висновок №08-2555-В;
Згода КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» на вилучення земельної ділянки, Лист №386.
Серпень 2008 р. Робоча зустріч з представниками компанії ELEKTA щодо розробки проекту бункера для лінійних прискорювачів.
Серпень 2008 р. Серія робочих нарад щодо підготовки до розробки Програми експериментального будівництва та Індивідуальних технічних вимог.
Червень – жовтень 2008 р. Серія робочих зустрічей між проектантами та провідними фахівцями МОЗ України щодо внесення рекомендацій та пропозицій українських лікарів до представленого проекту та розробки Медичної програми.
07.07.2008 р. Нарада щодо питань проектування та будівництва Центру, на якій заслухали заступника керівника ДУС про перенесення земельної ділянки. Остання перенесена в зв’язку з наявністю геодезичного знаку, високою густотою зелених насаджень.
9.06.2008 р. Міжнародний конкурсний комітет та Конференція БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» визначили переможця конкурсу на відбір постачальника медичного обладнання в Радіологічне відділення ВЦОЗМД. Ним стала компанія ELEKTA. 
http://www.likarnya.org.ua/news/302.html
www.elekta.com/healthcare_international_press_release_20070404.php
16.05.2008 р.

Рішення №7 Про розгляд пропозицій Державного управління справами Президента України, КМДА щодо експериментального проектування ВЦОЗМД на території клінічної лікарні «Феофанія» на вул. Академіка Заболотного, 21 у Голосіївському районі м. Києва. http://www.budinfo.org.ua/doc/574567.jsp

Травень 2008 р. Представлення проекту ВЦОЗМД на засіданні архітектурно-містобудівної ради Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.

Квітень 2008 р.

Робоча зустріч щодо підготовки проектної документації для засідання архітектурно-містобудівної ради Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.
Березень – травень 2008 р. Робочі зустрічі щодо формування завдань та проведення конкурсу на відбір постачальника медичного обладнання в Радіологічне відділення ВЦОЗМД.
Лютий – березень 2008 р.

Робочі зустрічі за участю технологів проекту та головних спеціалістів МОЗ щодо визначення  потреб кожного відділення; співвідношення кількості реанімаційних ліжок та ліжок у відділенні неонатології; організації палатних секцій; розміщення акушерського блоку; організації відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії для дітей старшого віку та породіль.

06.02.2008 р. Архітектурно-містобудівна рада Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА схвалила та рекомендувала для подальшої розробки з урахуванням зауважень Ескізний проект будівництва ВЦОЗМД.
http://archunion.com.ua/sekcia/2008/sekcya_2008_11.html
16.01.2008 р.

Постанова КМУ №14 Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів.

П.1.5. Високоякісна i доступна охорона здоров’я – утворення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (Дитячої лiкарнi майбутнього);
http://www.sta.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=89758&cat_id=89745

2008-2010 рр. Щотижневі робочі наради Державного управління справами з питань проектування та будівництва ВЦОЗМД проводились в клінічній лікарні «Феофанія», адміністрації ДУС та на будівельному майданчику під головуванням З.М.Митника (заступник Міністра МОЗ України, березень 2007 – липень 2008), О.М.Панька (заступник керівника ДУС, 2008 – донині).

2007 рік

Грудень 2007 р. Підписання Договору між БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» та компанією BDPGroupe-6 про надання послуг з розробки проектно-кошторисної документації ВЦОЗМД.
www.bdpgroupe6.com/en/news/2008/Kiev_Hospital_appointment.asp
Жовтень – листопад 2007 р. Робочі наради щодо підготовки проекту договору, узгодження графіка виконання робіт тощо.
08.11.2007 р. Підписання договору пожертви між БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» та ВАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» про надання благодійної допомоги.
Друга половина 2007 р.

Серія робочих зустрічей представників компанії – переможця конкурсу BDPGroupe-6 з проектними організаціями України з метою пошуку компанії, яка виконуватиме адаптацію проекту. Проектантами була обрана проектно-будівельна фірма ТОВ «Будова-центр-1».
http://www.budova.com.ua/index.php?pg=4

Серпень 2007 р. Серія зустрічей щодо призначення відповідальних осіб з боку проектантів та замовника.

9.07–27.07. 2007 р.

Підписання низки договорів про надання цільового благодійного внеску між БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» та ТОВ Банк «Фінанси та кредит», ЗАТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ»; ВБО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» та іншими компаніями про надання благодійної допомоги на реалізацію благодійної програми зі створення і будівництва ВЦОЗМД.
27.07.2007 р. Переможцем міжнародного конкурсу став британсько-французький консорціум BDPGroupe-6.
http://www.bdpgroupe6.com/en/portfolio/kievhospital/default.asp
23–26.07. 2007 р.

В Українському домі (м.Київ) тривала виставка «Ескізний проект ВЦОЗМД». Усі бажаючі могли ознайомитись із проектами, які надійшли на конкурс з відбору генерального проектувальника ВЦОЗМД. До складу Конкурсного комітету увійшли всесвітньо відомі архітектори та медики з Європи, Північної Америки, країн СНД. http://www.likar.info/news/14195/
http://www.likarnya.org.ua/news/268.html

02.04.2007 р. Підписання договорів про надання цільового благодійного внеску між БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» та ВАТ «Дніпрошина»; з ХК «АвтоКрАЗ», Корпорацією «Артеріум» про надання благодійної допомоги на реалізацію благодійної програми зі створення і будівництва ВЦОЗМД.
22.03.2007 р. Підписано договір між БФ «ДЛМ» та ДУС. За цією угодою, ДУС здійснює процес будівництва, а фонд відповідає за проектування лікарні, оснащення та навчання фахівців.
http://www.ukraine3000.org.ua/print/today/todnews/5816.html
14.03.2007 р. Затвердження Медичного Завдання на проектування ВЦОЗМД.

2006 рік

27.12.2006 р. Підписання договору про надання цільового благодійного внеску між БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» та Колесніковим Б. В.
27.12.2006 р. Підписання договору про надання цільового благодійного внеску між БФ «Дитяча Лікарня майбутнього» та БФ «Розвиток України» про надання благодійної допомоги на реалізацію благодійної програми зі створення і будівництва ВЦОЗМД. http://www.fdu.org.ua/ua/news/107
17.12.2006 р.

З 13:00 до 17:00 в ефірі Національної телекомпанії України та телеканалів «ICTV», «Тоніс», «24», «К1», «5 каналу» та «НТН» пройшов чотиригодинний Всеукраїнський телевізійний марафон «Дитяча лікарня майбутнього». Телемарафон також частково транслювали ТРК «Україна», «Новий канал», «ТЕТ» та «1+1». http://www.unian.net/ukr/news/news-177325.html
http://telekritika.kiev.ua/process/2006-12-26/8024?theme_page=10&

30.10.2006 р. Керівники 11 провідних українських телевізійних каналів («М1», «СТБ», «К1», «Новий», «Тоніс», «24», НТКУ, «1+1», «ICTV», «НТН», «Інтер») підписали Меморандум про співпрацю в рамках проекту створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». http://www.ukraine3000.org.ua/news/5584.html
19.10.2006 р. На III Конгресі педіатрів України «Сучасні проблеми клінічної педіатрії» всіма дитячими лікарями нашої країни було одностайно прийнято резолюцію щодо підтримки ідеї створення ВЦОЗМД. http://health-ua.com/articles/1424.html
29.09–15.12. 2006 р.

Промо-тур МБФ «Україна 3000» обласними центрами України на підтримку проекту «Дитяча лікарня майбутнього»:

22.09.2006 р. Реєстрація Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» (БФ «ДЛМ»). http://www.ukraine3000.org.ua/img/forall/DLM_Reg.jpg
25.05.2006 р.

Постанова Кабінету Міністрів України №722 «Про створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини» (зі змінами та додатками) http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1694%2F2005

Про утворення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №537 (537-2009-п) від 03.06.2009 
 
Відповідно до Указу Президента України від 6 грудня 2005 р. №1694 (1694/2005) «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення» Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я та Державного управління справами щодо утворення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (далі – Центр) та будівництва його об’єктів на території клінічної лікарні «Феофанія». Взяти до відома, що функції замовника будівництва Центру здійснюватиме клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами. {Абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №537 (537-2009-п) від 03.06.2009}
2. Київській міській державній адміністрації сприяти Державному управлінню справами у будівництві Центру, відведенні додаткових земельних ділянок з метою спорудження житла для працівників Центру та інших його об’єктів. 
3. Міністерству економіки разом з Міністерством охорони здоров’я та Державним управлінням справами вживати заходів до активного залучення коштів для будівництва Центру.

16.03.2006 р. Закладання капсули у майбутній фундамент ВЦОЗМД в районі лікарні «Феофанія» за участі віце-прем’єр-міністра В. Кириленка, міністра МОЗ Ю. Поляченка, керівника ДУС І. Тарасюка та Голови Наглядової ради МБФ «Україна 3000» К. Ющенко. http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20060316_0.html http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=63982
II квартал 2006 р.  План основних організаційних заходів МОЗ України на II квартал 2006 року – п. 1.5.4. Про Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини (відповідальний –Департамент організації та розвитку медичної допомоги населенню). http://www.moz.gov.ua/ua/portal/Pro_20060329_0.html
31.01.2006 р. В КМУ відбулася презентація Міністром охорони здоров’я «Національного плану дій в інтересах здоров’я народу України», – так званої «дорожньої карти» розвитку галузі. Цей план охоплює, зокрема, створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (ВЦОЗМД). http://ngo.aids.ua/files/moh_prog.doc
20.01.2006 р.

Засідання робочої групи у складі 15 осіб: заступника Міністра охорони здоров’я, керівництва Державного управління справами (ДУС), провідних фахівців та головних спеціалістів МОЗ України.

Було обговорено 3 пропозиції щодо спеціалізації майбутньої лікарні (кожний медичний заклад розрахований на 300 ліжок):

  • Український центр дитячої онкології,
  • Український перинатальний центр,
  • Національний центр охорони здоров’я матері та дитини.

Останній варіант був вибраний як оптимальний та найбільш необхідний, оскільки в ньому поєднуються всі складові – педіатрія, хірургія, онкологія, онкогематологія, перинатальний центр тощо.

2005 рік

06.12.2005 р. Проект «Національний план дій» на виконання Указу Президента України від 06.12.2005 № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я» (Дорожня карта реформування системи охорони здоров’я). Пункт 1.8. Створити Всеукраїнський центр охорони здоров’я матері і дитини. http://www.moz.gov.ua/ua/portal/Pro_20051230_0.html
06.12.2005 р.  Указ Президента України «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення» № 1694/2005, щодо необхідності «створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини(ВЦОЗМД), та здійснення в установленому порядку заходів щодо визначення його організаційної структури, напрямів діяльності, фінансування та кадрового забезпечення». http://www.president.gov.ua/documents/3602.html
18.11.2005 р. Інформація Київського міського голови О. Омельченка про плани щодо «створення державного українського Центру охорони матері та дитини» на базі недобудови 20-річної давнини, у чудовому мальовничому місці на Троєщині на березі Десенки, де 22 гектари землі. http://www.kmv.gov.ua/print/news.asp?Id=55872
15.11.2005 р. Заява прес-служби МОЗ України про необхідність «створення Національного дитячого медичного центру – абсолютно нової структури національного статусу». Згідно з цією заявою, не існує жодних планів щодо створення нового закладу на базі діючої лікарні «Охматдит». http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20051115_0.html


Поддержать проект

Поддержать проект

Выбери информер

Помоги детям! Размести у себя баннер
Пример информера: